Arm band, який вимірює спалені калорії

Багато людей, які вважають себе феном, роблять підрахунок калорій і здійснюють частину повсякденного життя. Легше підрахувати калорії, які ви берете, ніж вважати калорії, які ви спалюєте. Але деякі пристрої розробляються, щоб допомогти вам зробити це саме так, включаючи групи рук, які розраховують спалені калорії.

Технологія

Змушкові смуги, які обчислюють спалені калорії, використовують передові технології для відстеження температури шкіри, теплового потоку та гальванічної реакції шкіри, що є мірою електропровідності у вашому тілі, яка змінюється при поті. Пристрій використовує всю цю інформацію, а заздалегідь запрограмовані рівняння обчислюють спалені калорії.

Точність

У статті Уолл Стридж Джордж, Патті Фрестісон, голова відділу кінезіології Університету штату Массачусетс повідомляється як застереження, що точність цих типів моніторів може бути знята на 20-30 відсотків, залежно від особи. Інші клінічні дослідження показали, що деякі з цих моніторів фактично недооцінюють спалювання калорій від 5 до 9 відсотків.

Мотивація

У тримісячному дослідженні вчені встановили, що люди, які користуються пов’язкою з ваги, втрачають більшу вагу, ніж ті, що використовуються в іншій групі, яка просто використовувала консультування. Вчені вважають, що використання цих пристроїв може бути мотивацією, оскільки людина, яка здійснює тренування, бачить прогрес у реальному часі.