Я вбираю фолієву кислоту, поки я приймаю ламітал?

Lamictal, загальна назва якого – ламотриджин, – антиконвульсантний препарат, що використовується окремо або з іншими лікарськими засобами для лікування приступів у дорослих та дітей з епілепсією. Lamictal також застосовується у пацієнтів з біполярним захворюванням. Ламіттал працює за рахунок зниження аномальної активності в мозку. Якщо ви жінка дітородного віку, лікар може радити збільшити споживання фолієвої кислоти під час прийому Lamictal.

Поглинання ламітталю та фолієвої кислоти

Фолієва кислота – це водорозчинний вітамін B-комплекс, який допомагає організму виробляти нові здорові клітини. Lamictal може зменшити абсорбцію фолієвої кислоти. Якщо ви вирішите завагітніти під час прийому Lamictal, ваш лікар може рекомендувати що ви починаєте приймати 5 мг фолієвої кислоти щодня, відповідно до інформаційного веб-сайту NetDoctor.co.uk. Почніть приймати добавки фолієвої кислоти, як тільки ви припините використання контрацептивів. Якщо у вас є достатня кількість фолієвої кислоти у вашому тілі до і під час вагітності, це може запобігти розвитку важких дефектів нервової трубки, таких як spina bifida.

Фолієва кислота

Рекомендований добовий дієтичний споживання фолієвої кислоти становить 400 мкг у вагітних жінок. Проте, якщо ви знаходитесь на терапії Lamictal, рекомендоване щоденне споживання фолієвої кислоти становить 5 мг. Фолієва кислота виявляється в безрецептурних полівітамінах та пренатальних вітамінах. Порадьтеся з вашим лікарем, перш ніж приймати додаткові добавки фолієвої кислоти. Лікар порадить вам про найкращі добавки, які він може зробити, або він може написати вам рецепт.

Природні джерела фолієвої кислоти

Якщо ви плануєте зачати, збільшіть споживання продуктів харчування, багатих фолієвою кислотою, як тільки ви припините використання контрацептивів. Ви можете отримати фолієву кислоту з таких продуктів харчування, як шпинат, каші, зелень із зеленню, гірчицею, листям гарбуза, брокколі, сушених бобів, гороху, яловичої печінки, молока, йогурту, сиру, цільного зерна, збагачених хліба, збагачених злаків та горіхів, За даними MedlinePlus.

Фолієва кислота

Лікар може рекомендувати ін’єкції фолієвої кислоти у випадку серйозного дефіциту фолієвої кислоти. Постріли з фолієвою кислотою вводяться як внутрішньом’язові ін’єкції у м’язи ваших рук, стегна та сідниць. Ви можете відчути біль, почервоніння та подразнення в місці ін’єкції. Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо у вас виникли алергічні реакції після пострілів фолієвої кислоти.