Чи їсть занадто багато папайї, викликати газ?

Папайя – це поживний фрукт, з кожним 1 чашкою, що забезпечує значну кількість клітковини, фолієвої кислоти та вітамінів А і С. Проте їсти занадто багато з них, і ви можете збільшити свій ризик для газу або здуття живота через вміст волокна папайї. Якщо у вас вже є певні типи газу, папайя може допомогти очистити цей газ через наявність ферменту, який він містить.

Папайя Волокно і Газ

Волокно в папайї ферментативно, що означає, що коли бактерії в товстому кишечнику розщеплюють волокна, він вироблятиме деякий газ. У дослідженні, опублікованому в “Вигідних мікробах” у вересні 2013 року, було встановлено, що папайя не викликає ніяких газів більше восьми годин після споживання та не виробляє стільки ж газу в травному тракті, як манго. Незалежно від того, чи ви випробуєте газ, також залежить від загального споживання ліплення в день. Газові почуття зазвичай трапляються в основному тоді, коли ви раптом підвищуєте споживання волокна, оскільки це може призвести до посилення здатності бактерій у товстому кишечнику зламати волокна.

Папаїн і Газ

Папайя може допомогти зменшити газ у людей, які не виробляють достатньо ферментів, необхідних для розщеплення білків у шлунково-кишковому тракті. Він містить фермент під назвою папаїн, який може поліпшити травлення, допомагаючи розщеплювати білки. Проте, для цієї мети люди зазвичай приймають папаїнові добавки, замість того, щоб їсти свіжу папайю, щоб отримати більш стандартну кількість папаїну.