Чи існують вправи, які підштовхують дитячий ріст?

Помірне фізичне навантаження серед дітей корисно для зростання. Справді, фізичне навантаження в дитинстві має вирішальне значення для максимізації росту кісток і запобігання остеопорозу в наступні роки. Проте, коли рівень фізичних навантажень збільшується до енергійних і екстремальних рівнів протягом тривалого періоду часу, можуть мати місце негативні ефекти зростання. Діти, які займаються спортом з акцентом на обмеження калорійності та високі витрати енергії, найбільше ризикують уповільненому зростанню. Згідно з дослідженням, опублікованим в “Анналах Нью-Йоркської академії наук”, неадекватне харчування під час передпідготовчого періоду призведе до затримки статевого дозрівання та зростання трюку.

Діти, що беруть участь у передових елітарних рівнях гімнастики, відчувають певну картину дозрівання та зростання скелету. Художні гімнасти, як чоловіки, так і жінки, відчувають зниження потенціалу росту, але це особливо виражено у чоловіків. Серед ритмічних гімнасток жіноча генетична схильність до росту не зменшується, але значно затримується. В обох художніх та ритмічних гімнастах передпневцентна фаза продовжується, а статечна дозрівання змінюється на більш пізній вік. Ця затримка або нестача росту може бути результатом постійного впливу на суглоби та кістки. Дослідження 2010 року, опубліковане в “Анналах Нью-Йоркської академії наук”, повідомляє, що затримка зростає через зменшення споживання калорій у сполученні з високими витратами енергії, що фізіологічно змінює залози і гормони в організмі.

Боротьба часто займається нездоровим практикою втрати ваги, щоб претендувати на менш конкурентоспроможний та нижчий ваговий клас. Деякі борці можуть почати займатися спортом ще віком 8 років. Залежно від інтенсивності дієти та фізичного навантаження, їхній ріст може бути сповільнено або затримкою в результаті. В середньому, борці, які конкурують у середніх турнірах школи, коротші, ніж їхні колеги. За часів боротьби спостерігалося значне зниження жирової маси, маси тіла і жиру в організмі борців, згідно з дослідженням, опублікованим в “Міжнародному журналі спортивної медицини”.

На відстані біг вимагає тривалої витривалості на рівні високої інтенсивності. Для бігунів, щоб легко переносити їх тіла, підкреслюється низька вага тіла. Як результат, бігуни споживають менше калорій у порівнянні з витраченою енергією та спаленням жиру. Жіночі дистанційні бігуни часто відчувають аменорею, відсутність менструального циклу. Відповідно до дослідження, опублікованого в “Calcified Tissue International”, жіночі далекобійні бігуни з аменореєю мали знижену щільність кісткової маси в скелетних каркасах. Хоча висота серед далеких бігунів виявляється середньою, структура скелетних кісток може бути ослаблена або скомпрометована вимогами спорту, як зазначено в дослідженні 2007 року, опублікованому в “Міжнародному журналі спортивної медицини”.

Висококласні танцюристи балету можуть тренуватися по п’ять годин або довше в день, обмежуючи споживання калорій. Танцюристи балету коротші за своїм напередодні років, ніж їх небалетні колеги. Балеріни та бігові доріжки – це єдині спортсмени, які мали низьку масу тіла по відношенню до їх висоти, згідно з результатами дослідження 2002 року, опублікованого в “Британському журналі спортивної медицини”. Через обмеження калорійності та високих витрат енергії балетні танцюристи Відчуває затримку фази росту і відкладає менструацію. Балерини виконують аналогічний малюнок росту ритмічних гімнастів, чия генетична схильність до росту не скомпрометована, тільки затримується. Після статевого дозрівання танцюристи балету зазвичай досягають повного генетичного потенціалу для росту. Проте щільність кістки та маса можуть продовжувати бути скомпрометованими внаслідок обмежувальних дієт.

Гімнастика

Боротьба

Далекобійний біг

Балет