Чи є рослинні ліки для м’язової спастичності?

Спазматичність м’язів – це стан, при якому м’язи підтримуються в стані напруги за допомогою моторних команд, що надходять з мозку. Різні трави показали м’язові розслабляючі властивості та заспокійливу дію на нервову систему, що може допомогти полегшити жорсткі і болячі м’язи внаслідок м’язової спастичності. Як і будь-який засіб, зверніться до свого лікаря перед використанням лікарських трав для лікування захворювання.

Деякі форми м’язової напруги можуть бути результатом надмірного окислення, за словами Марії Хервелл Сейлер та Лорі Зігель, М.Д., авторів “Енциклопедії м’язів та скелетних систем і розладів”. Коли це станеться, візьміть додаткові антиоксиданти, переважно у вигляді свіжих фруктів, овочів і трав, щоб зменшити окислювальний тиск у перевантажених м’язових клітинах. Багато трави пропонують потужні антиоксидантні переваги, деякі в набагато більших концентраціях, ніж фрукти та овочі. Орегано, наприклад, містить більше антиоксидантної активності, ніж вітамін Е. Інші високоантиоксидантні трави включають бухту, кріп, коріандр чебрецю і розмарину. Поговоріть зі своїм лікарем про використання орегано, щоб допомогти вашим симптомам.

Гомеопатична підготовка трав’яної арніки може полегшити дискомфорт болячих м’язів, говорить Адріана Фьюк-Берман, М.Д., автор “5-хвилинного трав’яного та дієтичного додатку Consult”. Арніка є членом сім’ї ромашки і також відомий як лисиця Волка або гірський тютюн. Ця рослина отруйна в регулярних дозах, але безпечна при гомеопатичних дозах. Показано, що Арніка зменшує запалення і покращує кровообіг уражених або синдрому м’язів. Fugh-Berman також відзначає антибактеріальні та протигрибкові властивості арніки, що також може допомогти зняти болю в м’язах, які можуть бути пов’язані з інфекцією. Проконсультуйтеся з лікарем про арніку.

За даними Джудіт Дейв, автор книги “Додаткові терапії для фізичної терапії: клінічний підхід до прийняття рішень”, фермент бромелаїн, який міститься в таких фруктах, як ананаси та папайя, прискорює загоєння м’язів від незначних травм шляхом перетравлення та розсіювання продуктів запалення. ” Ви можете помітити менше м’язового болю і набряку, коли ви використовуєте бромелаїн. Німецький також рекомендує трав’яний каштан для розтягування м’язів, щоб зменшити набряк. Поговоріть зі своїм лікарем спочатку.

Кава-кава, фізійська трава, може полегшити хронічні м’язові болі, говорить Гері Нулл, доктор філософії, автор “Повна енциклопедія природного зцілення”. Кава була використана для лікування тривоги та інших розладів, пов’язаних з напругою. Медичний центр Університету Меріленда попереджує, що кава кава може спричинити пошкодження печінки. Візьміть кава-кава тільки під наглядом лікаря. Китайська фітотерапія також пропонує полегшення м’язового напруження та болю. Тянь Ма Гуу Тен Інь, також відомий як Гастродія і Ункаріа, а Тіан Ма Мю Хуан Су може зняти м’язові спазми та зниження артеріального тиску. Попросіть свого медичного працівника про ці процедури.

Орегано

Арніка

Бромелайн

Кава Кава