Чи є морква корисною для печінки?

Розташована у верхній правій частині живота, печінка є найбільшим органом тіла. Він відіграє важливу роль у детоксикації крові, синтезі білків, метаболізмі жирів та виробництві жовчі. Запалення або інфікування печінки може погіршити функцію органу та призводити до захворювань печінки, таких як гепатит, цироз та холестаз. Надмірна кількість алкоголю та певних ліків збільшує ризик розвитку цих станів. Лікування залежить від основної причини. Однак певні натуральні добавки та продукти, такі як морква, можуть допомогти у лікуванні захворювань печінки.

Морковне харчування

Вітамін А і флавоноїди в моркві несуть відповідальність за користь для здоров’я, яку вона надає. Морквяне масло, витягнуте з сушеної моркви, містить такі сполуки, як каротит та альфа-пінен, і також традиційно використовується для лікування різних станів, включаючи артеріальний тиск, захворювання печінки та інфекції. Морква доступний як свіжі або заморожені овочі, сік, олія, капсули та рідкі екстракти. Доза залежить від віку пацієнта та стану, що лікується.

Посилання між морквами та захворюваннями печінки

Біоспоріднені моркви, які мають підвищену концентрацію біологічно активних сполук і можуть збільшити антиоксидантну здатність печінки на тваринних моделях, згідно з дослідженням, опублікованому у вересні 2008 року в журналі “Журнал харчування”. Це може допомогти нейтралізувати шкідливі вільні радикали Сформовані в результаті різних метаболічних процесів в організмі. Нестабільні вільні радикали взаємодіють з компонентами печінки та інших клітин організму та пошкоджують їх. Drugs.com також стверджує, що екстракти моркви можуть допомогти захистити печінку від інтоксикації, викликаної хімічними речовинами, такими як тетрахлорид вуглецю у лабораторних тварин. Проте ці переваги не були доведені у фактичних клінічних випадках. Джеймс А. Герцог, автор книги “Зелена аптека”, також заявляє, що морква надає значний захист печінки від ушкоджень, завданих шкідливими хімікатами та забруднюючими речовинами.

Побічні ефекти

Сорова і варена морква, як правило, безпечна для використання. Однак прийом великої кількості моркви може призвести до неврологічних проблем. Крім того, Каліфорнійський кафедра медицини Університету каліфорнії стверджує, що надмірне вживання моркви призводить до каротинемії, яка визначається ненормальним жовто-оранжевим відтінком шкіри, особливо у вухах, долонях та підошвах. Каротинемія у свою чергу пов’язана з різними іншими станами, такими як діабет та гіперліпідемія.

Заходи безпеки

Завжди звертайтеся до лікаря перед тим, як споживати надмірне кількість моркви на покращення здоров’я печінки. Крім того, морква та її екстракти не можуть замінити існуючі лікарські засоби для печінки, і їх переваги не підтверджені в реальних клінічних випадках. Поінформуйте свого лікаря про будь-які інші ліки, які ви можете приймати, або наявні в них умови.