Чи розмножує молочниця підвищення рівня естрогену?

Розторопші – це рослинна добавка, яка іноді рекомендується для певних умов здоров’я. Зазвичай в капсулах, рідких екстрактах і формі настойки, розторопші мають різноманітні естрогенові властивості, які можуть погіршити певні стану здоров’я, чутливі до естрогену, такі як ендометріоз. Незважаючи на те, що розтопша молока може теоретично підвищити рівень естрогену в організмі, мало досліджень щодо його ефективності. Поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж додавати продукти молочної заліза до своєї повсякденної роботи.

Трав’яні засоби

За даними медичного центру Університету Меріленда, розторопші – це традиційний лікарський засіб, що застосовується для різних захворювань, таких як проблеми з печінкою та жовчного міхура. У деяких дослідженнях пов’язані соєві червоні соєвики, називані силімаринами, з антиоксидантними та протизапальними дією на печінку та інші органи. Ці сполуки разом з іншими флавоноїдами також можуть інгібувати ракові клітини з ділення та відтворення.

Міміка естрогену

Веб-сайт MedlinePlus посилається на споживання растительного екстракту червоного чагарника з посиленими ефектами естрогену в організмі. Коли ви перетравлюєте розторопші, деякі рослинні сполуки в ньому починають імітувати фізіологічні функції естрогену. У результаті чутливі до гормону стани, такі як рак молочної залози, рак матки, ендометріоз чи міома матки, можуть погіршуватися.

Дозування молочної борошна

Здорові дорослі повинні обмежувати дозу молочної кашки до 280-40000 мг на добу. Додатки, що містять екстракти силімарин-фосфатидилхолінової сполуки, зазвичай обмежуються до 200-400 міліграмів на добу, тоді як трав’яні настойки та рідкі екстракти морського чорну часто включають рекомендовані дози на їхні етикетки відповідно до рівня розведення. Через його естрогено-стимулюючих властивостей розторопші не рекомендується застосовувати індивідуумам, яким було діагностовано певні естрогеночутливі види раку, такі як рак молочної залози.

Безпека турбує

Завжди звертайтеся до свого лікаря, перш ніж приймати будь-які трав’яні добавки, які можуть мати незбалансоване вплив на рівень гормонів. Залежно від індивідуальних факторів, рівні естрогену можуть мати помітне або невиявне збільшення. Зберігайте щоденне споживання нижче рекомендованих 450 міліграмів на день, а також, щоб уникнути червоного молочка, якщо ви вагітні або годуєте.