Чи підвищена сіль викликає здуття живота та збільшення ваги?

Ні для кого не секрет, що натрій робить ваш смак хорошим смаком – продавці продуктів харчування насправді покладаються на вашу жорстку тягу до солоного тарифу, щоб зробити оброблену та швидку їжу непереборною. Деякі натрію у вашому раціоні насправді сприяють доброму здоров’ю, і вам потрібно щодня припадати до невеликої кількості солі, щоб залишатися здоровим. Проте, надмірна кількість натрію викликає побічні ефекти, які можуть включати збільшення ваги води і здуття живота.

Натрій і ваше тіло

Вам потрібно невелика кількість натрію щодня, щоб зберегти ваше здоров’я. Як водорозчинний електроліт, натрію відіграє роль утримування рідини. Це добре, якщо ви приймаєте помірну кількість натрію щодня, оскільки вам потрібна рідина для збереження здорового артеріального тиску. Без достатнього натрію, ви ризикуєте розвинути низький артеріальний тиск, який може змусити вас почуватися втомленим або запаморочливим. Натрій також є ключовим елементом для здоров’я нервів, і його один з ключових електролітів, що беруть участь у відправленні невеликих електричних імпульсів, які нерви використовують для спілкування. Поряд з калієм, натрію підтримує функцію мозку через його вплив на нерви, а також допомагає вашим нервам спілкуватися з вашими м’язовими волокнами. Нарешті, натрій допомагає вам поглинати деякі поживні речовини, в тому числі амінокислоти, які використовуються для отримання білка.

Потенціал посилення і роздува води

Хоча помірне кількість натрію у вашому раціоні дозволяє утримувати необхідну воду, надто багато натрію збільшує вміст води, що може спричинити збільшення ваги та роздува. Справді, додаткові 400 міліграмів натрію – еквівалентного 1 граму соєвої начинки – достатньо, щоб викликати затримку води на 2 фунти. Ви отримаєте так багато натрію з порядку великих фрі в ресторані швидкого харчування. Якщо ви їсте солону вартість проїзду протягом усього дня, це збільшення ваги може дійсно скласти. Одноразовий заморожений лазаньй має 639 міліграмів натрію або достатньо близько 3 фунтів приросту води. Ви помітите фізичне здуття живота і може навіть відчути, як ваші пальці і ноги набрякуються від надлишкової рідини. Це збільшення ваги є тимчасовим, хоча – коли рівень натрію і рідини стабілізується, ви втратите надлишок ваги води.

Солона їжа і набута вага

Хоча сіль сама не змусить вас здобути жирну масу тіла, солона їжа цілком може. Багато продуктів, що переробляються, не тільки високі в солі, але вони також завантажені калорійними та жирами. Швидко харчовий подвійний чизбургер та картопля фрі, завантажені 1500 міліграмами натрію, також містять колосальні 865 калорій – і це не містить солодкий безалкогольний напій з боків. Якщо протягом одного року ви отримуєте достатню кількість калорій, щоб отримати майже 13 фунтів жиру, навіть якщо ви будете їсти навіть один подвійний чизбургер і смажені картоплю, окрім звичайної дієти 1 раз на тиждень. І на відміну від водяної ваги, яка швидко вийде, коли ви налаштовуєте свою дієту, 13 фунтів жиру забиратиме тижні або навіть місяці.

Зберігати низький рівень споживання натрію

Уникайте збільшення ваги води, викликаного натрієм, дотримуючись помірного споживання натрію. В ідеалі, ви повинні прагнути до 1500 міліграм щодня і отримати максимум 2300 міліграмів щодня. Це, як правило, означає уникати упакованої їжі та приготування їжі вдома, де ви можете контролювати споживання натрію. Наприклад, замість солоних консервованих супів створіть власний курячий або овочевий суп з низьким вмістом натрію бульйону. А замість заморожених овочів робіть велику партію здорової запіканки або чилі, яку ви можете зберігати в окремих порціях для готових їзди. Якщо вам потрібно купувати готові продукти – наприклад, хліб або молочні продукти – перевірте харчову етикетку, щоб ви могли вибрати найнижчий натрію.