Чи п’є кекс желатин за допомогою пілінгу нігтів?

Одним з найперспективніших міфів краси є те, що желатин надає вам міцніші, здорові нігті. Це твердження може допомогти виробникам желети Нокс успішно продати свій продукт жінкам-споживачам, однак, пити Нокс желатин або внесення будь-яких інших змін у ваш раціон не допоможе при пілінгу нігтів. Медичні експерти стверджують, що найкращим способом боротьби з крихкими, пілінговими цвяхами є тримання їх сухими і простий спосіб на манікюрі.

Нокс Історія

Незважаючи на те, що пити носочки з Knox не допоможе при пілінгу нігтів, ви можете задатися питанням, як саме цей міф про красу набув такої давньої популярності. У 1890 році Чарльз Нокс і його дружина Роуз розробили гранульований желатин, орієнтуючись на зміну способу приготування американських жінок. Чарльз Нокс був продуманим маркетологом і знав, що надання йому певної користі для здоров’я допоможе йому досягти успіху з жінками. Нокс желатин був отриманий з копита та шкіри тварин, таких як корів та свиней. Парочка Нокс підкреслила, що, споживаючи товари Knox, жінки матимуть такі міцні нігті, як коров’ячий копита. В кінці 1950-х років, онук Чарльза Нока, Джон, зосередився на розширенні лінії Нокс для більш орієнтованих на оздоровлення споживчих товарів, включаючи спеціальний напій для нігтів.

Нігті та їжа

Желатин містить містять деякий білок. Однак, якщо білок несе відповідальність за поліпшення крихкості, пілінгу нігтів, желатин буде бідним вибором, враховуючи той факт, що інші продукти харчування значно вище білка. Їжа або питва желатину не зміцнить слабких нігтів, а також не замочує вашу руку в желатині. Пілінг нігтів рідко виникає через недоліки харчування. До тих пір, поки ви будете їсти здорову, різноманітну дієту, багату на основні поживні речовини, ваш раціон не вплине на якість нігтів. Пілінг нігтів частіше викликається зовнішніми чинниками.

Підказки для нігтів

Пілінгові нігті, як правило, є результатом багаторазового нагрівання їх та звільнення від них. Миття рук і виконання певних домашніх справ – миття посуду, очищення ванни та поливання газону – зробити цвяхи крихкими і сухими. Краще інвестування, ніж желатин, – хороший зволожувач, який містить ланолін або альфа-гідроксикислоти. Захищай свої нігті, одягаючи гумові рукавички з бавовняною тканиною під час домашньої роботи. Обмежте кількість разів, коли ви заміняєте лак для нігтів, і, коли робите, використовуйте ацетоновий засіб для видалення лаку.

Біотин

Якщо ви дійсно не насолоджуєтеся їжею, тримайте Knox Gelatin на полиці. Вітамін H, або біотин, може бути кращим вибором для пілінгу, ламких нігтів. Біотин – водорозчинний вітамін і частина комплексу В, ці вітаміни заохочують здорову шкіру, очі і нігті. Біотин призводить до успіху приблизно третини людей, які приймають його. Проте це може бути шість місяців, перш ніж ви помітите більш здорові нігті. Ваш лікар може запропонувати приймати 1 мг біотину 2 – 3 рази на день. Хоча жодних даних не свідчить про те, що біотин взаємодіє з будь-якими ліками, поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж використовувати дієтичні добавки для вирішення проблем, пов’язаних із здоров’ям.