Чи присідання допомагають збільшити розмір стегна?

Знаючи, які частини тіла ви хочете орієнтуватися, важливо, коли мова йде про вступ у тренажерний зал та розробку. Якщо ви входите туди без напрямку, ви будете витрачати свій час. Присідання добре вписуються в нижню частину тіла, тому що вони активізують кілька м’язів нижче лінії поясу. Якщо ви шукаєте більші стегна, присідання – це гарний вибір, за умови дотримання певних умов.

М’язи Хіп

У бедра містяться кілька великих і малих м’язових груп. Глютея максимум, медіус і мінімум сидять на задній стінці стегон і невеликій м’язові, що називається тенісними фіксаціями латае на боках. Глютети активізуються при виконанні хіп-розширення. Це відбувається, коли ви рухаєте стегно назад. Тензор фасції latae стає справним, коли ви рухаєте стегно назовні в так зване викрадення, і коли ви рухаєте стегно вгору. Цей рух вгору називається згинанням кульшового суглоба. Будучи тим, що присідання припускає розтягування та згинання кульшового суглобу, він працює з прозорістю і тензором fascia latae, що, в свою чергу, робить їх більшими.

Правильна техніка

Правильну техніку потрібно вирішити для присідань, щоб ефективно збільшити розмір стегна. Якщо ви не рухаєтесь повним рухом або не використовуєте правильну механіку кузова, ви не отримаєте вигідних результатів. Розпочніть тренування з ноги, розташованого трохи ширше, ніж ширина плечей. Або покладіть руки на стегна або відпочивайте з ваших сторін. Тримаючи тріщину і спину прямо, повільно опустіть себе, згинаючи коліна. Як тільки ваші стегна паралельно підлозі, підніміться назад і повторіть. Коли ти опускаєшся, натискай прикладом назад і прикидайся, що ти сидиш на стільці.

Додана опір

Основний приземистость ефективний для роботи стегна, коли ви вперше починаєте, але для збільшення вашого розміру ви краще обслуговувати, використовуючи додатковий опір. Або залиште зважену штангу на ваших верхніх плечах за головою або тримайте гантелі на ваших боках, повністю розтягнуті руки.

Інші м’язи працювали

Комбіновані вправи працюють понад одне м’яз одночасно. Вони роблять це, оскільки вони включають більше одного спільного руху. Основна перевага складних вправ полягає в тому, що вони набирають велику кількість м’язового волокна, що призводить до сприятливого збільшення розміру. Присідачі потрапляють у цю категорію, і вони працюють більше, ніж просто ключі. На додаток до розтягування та вигину бедра, ви також здійснюєте згин та розтягування коліна. Згинання коліна відбувається, коли ви згинаєте коліно і піднімаєте п’яту ближче до прикладу. Розширення коліна відбувається, коли ви випрямите ногу. Ці рухи призводять до того, що ви працюєте на чотириглазних і підколінниках, які сидять на передній і задній частині стегон, відповідно.

Одиночний розкол приземистості – це варіація, яка підвищує упор на стегнах. Для виконання цієї вправ потрібна вагова лавка. Після розміщення верхньої частини правої ноги на лавці з лавою позаду вас, опустіть себе, згинаючи ліво коліно. Підніміться непомітно, повторюйте для набору повторень та вимикайте сторони. У вас також є можливість підтримати вашу ногу на м’яч стабільності. Утримуючи гантелі у ваших руках, ще більше посилить наголос на ваших глюках.

Варіація