Чи питна гаряча вода та лимони змушують вас більше сечовипускати?

Лимонний сік давно використовується як сечогінний засіб, особливо в склянці гарячої або теплої води. Хоча лікарі призначають сечогінні препарати, які іноді називають водяними таблетками, для збільшення виходу сечі, лимонний сік може працювати як природний засіб. Надлишок сечі може призвести до зневоднення, тому зверніться до свого лікаря, якщо ви вирішите використовувати гарячу воду та лимони або інші діуретики для збільшення сечовипускання.

Діуретичні засоби

Діуретики відіграють важливу роль у вирішенні різноманітних проблем зі здоров’ям. Вони позбавляють організм надлишкових солей для зменшення об’єму крові для пацієнтів з підвищеним артеріальним тиском. Процес пригнічує здатність нирок реабсорбувати натрію, тому більше натрію виходить через сечу. Підвищення виходу сечі з діуретиків також допомагає пацієнтам з інфекціями сечовивідних шляхів та проблемами з високою вмістом сечової кислоти. Природні діуретики використовуються для полегшення затримки води та сприяють тимчасовій втраті ваги, але концентрація уваги на здоровій дієті та фізичних вправах може забезпечити тривалу втрату ваги, на думку ліцензованої дієтології Кетрін Зерацький з MayoClinic.com.

Доданий ароматизатор

Лимонний сік найкраще працює з гарячою або теплою водою для збільшення потоку сечі, повідомляє SteadyHealth.com. Не тільки сік з лимона позбавляє ваше тіло надлишкової води, а лимон також може допомогти змити надлишок електролітів і натрію через сечу. Ви можете додати трохи журавлини, іншого сечогінного засобу, до вашого лимона та гарячої або теплої води для додавання смакових добавок. Видаліть насіння з лимона та вичавіть сік у чашку гарячої води для досягнення найкращих результатів.

Потенційні переваги лимону

За винятком його використання як сечогінного засобу, лимонний сік в гарячій воді також виступав як щоденний проносний засіб, згідно з Університетом Пердью. Лимони містять вітамін С, антиоксидант, який допомагає боротися з пошкодженням клітин, заподіяної вільними радикалами, зазначає MedlinePlus. Вільні радикали можуть відігравати роль у процесі старіння, раку, захворюваннях серця та артриті. Це може пояснити, чому лимонний сік був використаний як сечогінний засіб з метою вимивання шкідливих бактерій і токсинів з сечовивідних шляхів, повідомляє SteadyHealth.com. Деякі люди використовують лимон у напівах з кофеїном, наприклад, чай, який може збільшити потік сечі. Але лимон і гаряча вода можуть забезпечити сечогінний ефект без побічних ефектів кофеїну, таких як нервозність, запаморочення, дратівливість та безсоння.

Тривале використання

Використовуйте лимон та гарячу воду як діуретики лише тоді, коли виникає необхідність збільшити витрату сечі. Відповідно до Університету Пердью, тривале використання лимонів може послабити емаль зубів, погіршення зубів, а також призвести до проблем з яснами. Надлишок споживання лимона може також спричинити дефіцит калію та важку дегідратацію.