Чи містить арахісове масло омега-3?

Арахісове масло часто рекомендується як гарне джерело здорових жирів. Основні види жиру в арахісовому маслі ненасичені. 2-х столова ложка подачі арахісового масла містить близько 16 г жиру, з яких 8 грамів мононенасичені і 5 грамів поліненасичені. Жоден з цих поліненасичених жирів знаходиться в класі омега-3, хоча деякі бренди зміцнюють своє арахісове масло з омегою-3.

Два основних типи омега – омега-3 і омега-6. Обидва є важливими для здорової, збалансованої дієти, і ви, як правило, знаходять омега-6 в рослинних джерелах та омега-3 в жирній рибі, а також деякі рослинні джерела. В ідеалі, ваша дієта повинна містити відношення омега 6 до омега-3 жирів від 2 до 1 і 4 до 1. Арахіс фактично містить велику кількість омега-6 і практично не містить омега-3, зазначає д-р Лорен Кордейн.

Омега-3 жири фактично поставляються в трьох різних формах. Жирна риба містить омега-3 у вигляді ейкозапентаенової кислоти, або EPA, і докозагексаєнової кислоти, або DHA. Однак у рослинних джерелах, таких як лляне сире, омега-3 походить від альфа-ліноленової кислоти або ALA, яку слід розділити на ЕПА та ДГК, перш ніж він може бути використаний. За даними Британської дієтологічної асоціації, переваги від споживання більшої кількості омега-3 включають зниження ризику серцево-судинних захворювань та підтримку росту та розвитку.

Оскільки арахіс та арахісове масло, як правило, позбавлені жирів омега-3, виробники іноді додають омега-3, щоб збільшити користь для здоров’я. Один бренд включає омега-3 у своєму арахісовому маслі у вигляді додавання EPA і DHA, що не змінює смаку, відзначає дієтолог Таня Цукербро. Якщо ваше арахісове масло укріплено омегою-3, це буде сказати так у банку.

Тільки тому, що звичайне арахісове масло не містить омега-3, це не означає, що це погана їжа. Ви отримуєте клітковину, вітаміни, мінерали та серцево-здорові ненасичені жири з арахісового масла. Крім того, якщо ви їсте жирну рибу або регулярно приймаєте добавки з омега-3, то навряд чи у вас виникне дефіцит омега-3, тому вам не потрібно особливо турбуватися про пошук бренду з омегою-3.

Омегас

Омега-3 Преимущества

Отримати укріплення

Регулярне арахісове масло