Чи може чай з женьшень викликати серцеві проблеми?

Мільйони американців зазвичай користуються женьшенем за свої переваги для здоров’я, включаючи поліпшення пам’яті, діабету, чоловічого імпотенції та підвищення спортивної ефективності, вважає Національний інститут здоров’я або NIH. Женьшень добавки доступні в різних оральних лікарських форм, включаючи чай. Питний женьшеню чай може бути причиною для проблем безпеки, тому що женьшень може викликати негативні наслідки для вашого тіла, включаючи ваше серце. Порадьтеся з лікарем, перш ніж використовувати ліки женьшеню.

Джерела

Ви можете купити додаток до женьшеню в чайній формі, або ви можете самостійно зробити чай з женьшеню. За даними DrugDigest.org, чай з женьшеню може бути виготовлений шляхом замочування приблизно 3 г рубаного свіжого кореня або 1,5 г сухого кореневого порошку приблизно в 150 мл киплячої води протягом приблизно 15 хвилин, а потім напружується. Ви можете підсолодити або смакувати чай, тому що має сильний смак. Зупиніть прийом женьшеню протягом двох тижнів після трьох місяців безперервного вживання.

Серцевий ефект женьшеню

Згідно з NIH, женьшень може викликати деякі побічні ефекти, такі як серцеві проблеми. Женьшень може змінити серцевий ритм, зокрема збільшити частоту серцевих скорочень. Це також може підвищити або знизити артеріальний тиск. Якщо у вас є якісь захворювання серця, обидва ці ефекти можуть погіршити серцеві захворювання, говорить DrugDigest.org. Використовуйте женьшень під наглядом вашої медичної професії, якщо у вас є стан серця.

Інші міркування

Не слід приймати женьшень з стимулюючими препаратами, такими як протизапальний псевдоефедрин або кофеїн, тому що вони можуть впливати на ваше серце аналогічно женьшеню і спричинити серцебиття або артеріальний тиск занадто високими. Уникайте прийому женьшеню з гіркими апельсинами, тому що в поєднанні вони можуть посилити ваш ризик серйозного та небезпечного для життя неправильного серцевого ритму. Женьшень може вплинути на роботу деяких ліків, включаючи блокатори кальцієвих каналів, такі як ніфедипін.

Інші побічні ефекти

NIH стверджує, що женьшень вважається загалом безпечним для більшості людей, якщо він приймається усно протягом менш ніж трьох місяців. Найбільш поширеним побічним ефектом, про який повідомляється у формі женьшеню, є сплячий склад. Ви також можете відчути знижений апетит, діарею, запаморочення, головний біль, зміни у настрої, ніжність грудей та вагінальні кровотечі. Женьшень може також рідко викликати потенційно серйозні побічні ефекти, включаючи висип, викликаний синдромом Стівенса-Джонсона та пошкодженням печінки.