Чи можете ви схуднути з овітін?

Шоколадний напій Ovaltine Nestle може бути частиною вашої дієти, коли ви намагаєтесь схуднути, але це не буде прямим приводом для вашої втрати ваги. Порошок, збагачений вітаміном, при змішуванні з молоком може забезпечити велику частину щоденних рекомендованих вами кількість вітамінів А, В6, В12 та С, а також цинку, кальцію та магнію. Проте існують нижчі калорійні способи отримання цих поживних речовин. Вам потрібно буде пити приблизно 1000 калорій вартістю Ovatine на день, щоб отримати ваші вітаміни, і це не залишило б практично ні калорійної кімнати у вашому раціоні для продуктів харчування, які постачають необхідні білки та жири.

Помножте свою вагу на 10, якщо ви неактивна жінка, на 13, якщо ви неактивна людина, на 12, якщо ви помірно активна жінка, і на 15, якщо ви – помірно активна людина. Результат – хороша оцінка кількості калорій, які ваше тіло спалює на щоденній основі. Якщо ви намагаєтеся схуднути, ви ніколи не повинні споживати більше, ніж це кількість калорій на день. (Посилання 2)

Створіть свої щоденні страви так, щоб їх загальна кількість калорій, включаючи Ovaltine, була меншою, ніж результат кроку 1. Таким чином, ваше тіло спалить більше щоденних калорій, ніж ви споживаєте, і ви почнете схуднути. Однак, за словами Ради з питань фітнесу, спорту та харчування, ви повинні з’їсти мінімум 1200 калорій на день.

Випийте Ovaltine з кожною їжею або як десерт після здорової їжі. Не споживайте більше половини щоденних калорій від Ovatine. Ви повинні розглянути Ovaltine тільки як смачна добавка до вітаміну для їжі, включаючи цільне зерно, фрукти та овочі, горіхи, горох, боби та м’ясо та птицю.

Вправляйтеся щодня, щоб спалити додаткові калорії і прискорити вагу.