Чи можете ви носити окуляри, що грають у футбол?

За даними FamilyDoctor.org, понад 90 відсотків із 40 тисяч травм, пов’язаних зі спортом, в рік можна запобігти. Ризики високого бачення – це ті, хто зіграє палицею, ракеткою, м’ячем, битою або шайбою, а футбол – високий ризик, тому що ігри включають тілесний контакт, а також м’яч. Якщо ви звичайно носите окуляри, ви можете носити окуляри, коли ви граєте у спорт, але вам доведеться внести деякі зміни, щоб залишатися в безпеці.

Більшість спортивних травм очей спостерігаються у людей молодше 30 років, і частіше у дітей. Три види спорту, пов’язаних з травмою очей, як повідомляв кафедра офтальмології університету штату Іллінойс, – це тупий травми, проникаючі травми та спричинення рогівки. Ураження очей коливається від дратівливого до хворобливого до потенційно осліплення. Нітрощі подряпини в очі є загальними і зазвичай не потребують лікування. Кровотеча в оці, називається гіфема, часто спричинена тупою травмою ліктьова або кулькова, вимагає відвідування офтальмолога. Потенційно руйнівні пошкодження можуть виникнути, коли осколки розбитих окулярів проникають в очі, а кафедра Офітології UIC вважає такий вид травми надзвичайним, що вимагає негайного лікування.

Захисна рукавичка, яка носиться під час футболу, є обов’язковою, але не зупиняйтеся на шоломі та майданчиках. KidsHealth.org рекомендує наступне додаткове обладнання безпеки: належне взуття, захисник для рота, спортивний прихильник для чоловіків та, якщо носити окуляри – скріплені скло або пластикові лінзи. Не носіть звичайні окуляри на полі.

Багато великих спортсменів ліги зараз носять захист очей, говорить All About Vision. Деякі фітнес-клуби та спортивні заклади навіть потребують захисту очей. Правильне спортивне окуляри, будь то рецепт або без рецепта, зменшує ризик пошкодження очей і підвищує зір, що дозволяє гравцеві краще бачити. Якщо ви хочете грати в футбол, найкраща лінза виконана з полікарбонату, який стійкий до удару і має вбудований ультрафіолетовий захист. Покриття, що запобігає царапинам, запобігає пошкодженню лінз і підвищує термін служби. Виберіть спортивні рами, призначені для розміщення всередині футбольного шолома, і гарантуйте, що рамки виготовлені з ударостійкого полікарбонату або пластику. Хороші футбольні рамки також містять гумове покриття, де рамки контактують з носом та головою одягу. Уникайте спокуси купувати надто великі кадри, думаючи, що діти розростаються в них, оскільки кадри також не захищаються, якщо вони не підходять. Рамки, що переростали дитина, також можуть заважати периферійному зору, збільшуючи ризик травми.

Деякі люди, яким доведеться тривалий час носити контактні лінзи, можуть носити їх тільки під час спортивних заходів. Вибираючи контактні лінзи, які є одноразовими, а потім викидаючи їх після гри, говорить “Все про візію”, це один з варіантів для тих, хто не хоче перешкоджати очищенню та зберіганню контактів. Якщо контактні лінзи є можливістю, слід продовжувати розглядати можливість одягання захисних окулярів без рецепту під час гри у футбол, оскільки контакти не захищають від травматичних травм очей або ультрафіолетових променів від сонця.

Звичайні травми, пов’язані зі спортом

Профілактика

Окуляри

Контактні лінзи