Чи дієта впливає на наявність великої дитини?

Жодна жінка не чекає народження 10-фунтового бегемота, але у вас є сімейна історія великих немовлят, а майбутнє виглядає похмурим. Можливо, вам буде цікаво, чи існують які-небудь дієтичні зміни, які ви можете зробити для того, щоб мати середню дитину, однак, хоча дієта може вплинути на розмір вашої дитини, інші фактори, як правило, грають у випадку з великими дітьми.

Фактори народження вагітності

Дієта впливає на розмір Вашої дитини під час вагітності, але це не так багато того, що ви їсте, скільки ваги ви отримуєте. Чим більше ви ростете протягом вашої вагітності, тим більша ваша дитина, швидше за все, буде, за даними дитячої лікарні Бостона. Ще однією поширеною причиною наявності великої дитини – одного вагою більше 8 фунтів – є наявність великих батьків. Якщо ви великі, ваш партнер великий і ваші батьки великі, ваші шанси мати велику дитину більше.

Гестаційний діабет

Гестаційний діабет розвивається в середині до пізньої вагітності і викликає високий рівень цукру в крові. Ті, хто має найбільший ризик розвитку гестаційного діабету, включають жінок у віці від 25 років та неживої жінки. Якщо ви розвиваєте гестаційний діабет, у вас, ймовірно, є велика дитина. Хоча причини гестаційного діабету невідомі, за даними MayoClinic.com, стан часто можна контролювати за допомогою дієти та фізичних вправ. Щоб звести до мінімуму наслідки гестаційного діабету, ваш лікар забезпечить вас націлюванням на вагу, і вам буде запропоновано вживати більше фруктів, овочів та цільного зерна, щоб зберегти рівень цукру в крові під контролем.

Недоїдання

Дієта надзвичайно важлива під час вагітності. Хоча жодна їжа або живильне речовина не можуть завадити тому, щоб у вас була велика дитина, брак харчування може спричинити низьку вагу дитини. Американський конгрес акушерів-гінекологів наголошує на важливості кальцію, заліза, вітамінів A, C, D, B-6, B-12 та фолатів у вашому раціоні під час вагітності, щоб забезпечити вашу дитину неповною вагою. Ці поживні речовини можуть бути отримані шляхом харчування, збалансованого з фруктами, овочами, цукром, м’ясо та молочними продуктами.

Збільшення ваги

Щоб переконатись, що ваша дитина не є ні занадто великою, ні занадто малою, важливо стежити за збільшенням ваги протягом вашої вагітності. Інститут медицини встановив, що якщо ваша недостатня вага перед вагітністю, ви повинні отримати від 28 до 40 фунтів протягом всієї вашої вагітності. Якщо ви мали середню вагу, ви повинні отримати від 25 до 35 фунтів. Якщо у вас надмірна вага, вам потрібно отримати від 15 до 25 фунтів в найближчі місяці. Нарешті, якщо ви були ожирінням до вагітності, ви повинні отримати від 11 до 20 фунтів під час вагітності. Спостереження за цими цілями збільшення ваги оптимізують ваші шанси на щасливу і здорову 7-фунтову пучку радості.