Чисті кишені здорові?

Lean Pockes виробляються компанією Nestle. Є тринадцять різновидів худих кишень, багато з яких зроблені з цілочисельними кірками, білком, кальцієм і волокном. Lean Pockes може похвалитися портативністю, щоб забезпечити багатозадачність під час їжі, що чудово підходить для зайнятих людей. На веб-сайті Nestle у кожному різноманітті худих кишень є 9 г жиру або менше, 0 г транс жиру і 360 калорій або менше на порцію.

Послуга “Lean Pockets” – одна кишеня. Важливо зазначити, що в кожному пакеті є два кишені, тому, якщо ви обидва обидва вони, ви повинні подвоїти всі цифри на етикетці фактур харчування. Найбільша кількість калорій у Lean Pocket складе 360. На основі 2000-калорійної дієти, яка є стандартним для маркування живлення, одна Lean Pocket забезпечить не більше 18% загальної кількості калорій на день. Це становить низький до середній рівень калорій для їжі.

Lean Pockets мають 9 г жиру або менше, залежно від сорту, і відсутність транс-жиру в будь-якій їх різновиді. Там від 15 до 30 мг холестерину в Lean Pockets, залежно від вибраного аромату. Для жирів і холестерину Lean Pockets вважаються низько-помірними джерелами жиру та холестерину, що добре для тих, хто намагається спостерігати за своїм споживанням.

Кожна худа кишеня містить 10-12 г протеїну на порцію. Білок функціонує в організмі для побудови та відновлення м’язів і виробляє гормони та антитіла. Кількість білка, необхідного вам за день, залежить від вашого розміру тіла, рівня активності та віку. Для більшості дорослих жінок потрібно приблизно 45 г білка, а більшість дорослих чоловіків вимагають біля 55 г білка на день. Lean Pockets – хороше джерело дієтичного білка.

Lean Pockets не є низьким вмістом вуглеводів, але вони містять харчові волокна. У кожній кишені є близько 40 г вуглеводів або майже три біржі для карбіду для людей, які вважають свої вуглеводи. Якщо у кишені є все ваша їжа, то забезпечені вуглеводи – це хороша сума. Якщо ви плануєте їсти що-небудь інше з карбогіратом в ньому, ви можете перейти рекомендовані три-п’ять порцій вуглеводів на їжу. Принаймні 10 різновидів Lean Pockets мають цільнозерновий корок. Волокна, надані в Lean Pockets, зазвичай коливаються від 1 до 3 г. Сервіз стандартного цільного зерна звичайно містить 3 г клітковини.

Як і в більшості продуктів, які мікрохвильова піч готова всього за кілька хвилин, Lean Pockets не мають натрію. Залежно від аромату, який ви виберете, у вашій кишені буде в середньому близько 500 мг натрію, що приблизно так само, як порція консервованого супу. Це не найкращий вибір для тих, хто хоче обмежити споживання натрію.

Розмір і калорії

Жир і холестерин

Протеїн

Вуглеводів та волокон

Натрій