Цефалексин для лікування вугрів

Лікарі використовували антибіотики для лікування вугрів протягом більше чотирьох десятиліть, з великим успіхом очищаючи колір шкіри у людей з помірними і навіть важкими прищиками. Але в деяких випадках найпоширеніші антибіотики більше не працюють добре для боротьби з вугрі, і лікарі змушені спробувати альтернативи. Якщо це стосується вас, ваш лікар може спробувати антибіотик цефалексин для лікування вугрів.

Причина

Врачі розвиваються на шкірі в місцях, де у вас є жирові залози, такі як обличчя, спина та судини, відповідно до Клівлендської клініки. Коли ці нафтові залози виробляють занадто багато нафти, надлишок забиває ваші пори і утворює прищі. Після утворення цих прищів бактерії можуть заразити їх, що призводить до запалення. Антибіотики лікують цю бактеріальну інфекцію у вугрів.

Функція

Антибіотик цефалексин входить до групи рецептурних лікарських засобів, що називаються цефалоспориновими антибіотиками, які лікарі використовують для лікування бактеріальної інфекції в організмі, повідомляє Drugs.com. Цефалексин не вбиває бактерії безпосередньо. Замість цього стінки окремих бактерій перешкоджають правильному формуванню, що спричиняє розрив і смерть організму. Якщо ваші лікарі призначають цефалексин для вас, ви повинні приймати його точно так, як це передбачено, і до тих пір, як це призначено, навіть якщо ваші вугри починають поліпшуватися. Візьміть кожну дозу повним склянкою води.

Побічні ефекти

У деяких людей цефалексин може викликати кровопролитну діарею, що може вказувати на нову, інфікована інфекція. Якщо під час прийому ліків ви отримуєте кров’яну діарею, зателефонуйте своєму лікарю. Дуже мало людей розвивають сильну алергічну реакцію на цефалексин з вуликами та утрудненням дихання. Якщо це станеться з вами, негайно зверніться по допомогу. Більш поширеними побічними ефектами від цефалексину при лікуванні вугрів є болі в суглобах, деяка нудота, діарея та піхвовий свербіж.

Дослідження

Хоча лікарі, як правило, віддають перевагу іншим антибіотикам для прищів, медичні дослідження показують, що цефалексин може ефективно лікувати погані вугри. У одному дослідженні, опублікованому в медичному журналі “Дитяча дерматологія” в 2008 році, лікарі розглянули випадки 93 пацієнта, які отримали цефалексин для лікування вугрів. Вони виявили, що 4 відсотка пацієнтів побачили, що їхні акне повністю вирішені, 45 відсотків мають значне поліпшення, 29 відсотків мали якесь покращення, 16 відсотків не помітили різниці і 6 відсотків погіршилися. Сім відсотків відчували побічні ефекти від ліків.

Звіти

Хворі на вугри, що переглядають цефалексин на пацієнтах форуму Acne.org, дали змішані рецензії на антибіотики, деякі користувачі відзначають, що вони очищають вугри, але надають їм побічні ефекти, такі як алергічні реакції або дріжджові інфекції. У деяких випадках люди з вугрі, прищі яких перестали реагувати на інші, більш загальноприйняті антибіотики, відзначали, що цефалексин допоміг їм покращити кольори шкіри.