Хімічні пілінги та чорна шкіра

Використання хімічних пілінгів на чорній шкірі може бути делікатним процесом через ризик зміни кольору і рубців. Хімічний пілінг можна використовувати на обличчі, спині, грудях, шиях, руках або руках як лікування вугрів, плям, темних марок та зморшок. Це також може допомогти відшарувати забиті пори, навіть тон шкіри, згладити текстуру шкіри або звести до мінімуму появу великих пор.

Міркування

Порадьтеся з дерматологом, щоб визначити правильне лікування вашої шкіри. Дерматолог допоможе індивідуально сформулювати хімічний пілінг на основі бажаного результату та поточної пігментації. Деякі стани не вимагають, щоб особа мала медичну ступінь для хімічного пілінгу, тоді як інші держави можуть вимагати, щоб тільки лікар може застосувати сильну концентрацію хімічних речовин, таких як ті, що використовуються в глибокій хімічній шкірці. Переконайтеся, що тільки хімічний фахівець із досвідом догляду за чорною шкірою керує хімічною шкірою.

Легкі хімічні пілінг

Більшість хімічних пілінгових агентів безпечні для використання на чорній шкірі. Хімічні засоби для легкого пілінгу включають гліколеву кислоту, саліцилову кислоту, фруктову кислоту, молочну кислоту і 15-20% трихлоруксусної кислоти. Оптимальні результати цих пілінгів з’являються після 4-6 процедур хімічного очищення.

Глибокі хімічні пілінг

Хімічні пілінгові агенти, такі як Огагі Блю, фенол і 35% трихлоруксусної кислоти, проникають глибше в шкіру і повинні використовуватися з обережністю на чорній шкірі, – попереджає доктор Сьюзен Тейлор BrownSkin.net. Глибокі хімічні пілінги знімають епідермальний шар шкіри – подібно шкірі в коліні – і вимагають засвоєння протягом двох тижнів. Шкіра може іноді з’являтись декілька відтінків темніше, ніж звичайний колір обличчя після зцілення.

Процедура

Процедура хімічного очищення може тривати від 10 хвилин до двох годин залежно від глибини обробки. Дерматолог застосовує хімічний розчин шкірки, використовуючи кисть, бавовняну підкладку або губку. Ви можете відчути незначне горіння, свербіж або жалі відчуття, коли хімічні речовини на вашій шкірі. Дерматолог може використовувати вентилятор або застосовувати холодні компреси, щоб зменшити ці відчуття. Ви отримаєте спрей нейтралізуючого розчину або води після хімічної шкірки, щоб промити хімічні речовини з вашої шкіри. Після шкіри крем має важливе значення після процедури захисту шкіри. Використовуйте сонцезахисний крем на ураженій ділянці через підвищену чутливість шкіри після хімічної шкірки.

УВАГА

Побічні ефекти хімічного шкірного покриву включають шкіру, темні плями, сухість, зношування, подразнення, почервоніння та шрам на оброблюваній ділянці. Хімічні пілінги, які глибоко проникають в шкіру, можуть викликати набряк і призвести до ризику патологічної пігментації, інфікування та рубцювання. Ваш дерматолог може рекомендувати миючий засіб альфагідроксикислоту або фруктову кислоту, крем або лосьйон, щоб підтримувати гладкість та яскравість обробленої зони, а також зникнути плями та темні плями.