Хронічні вугри

Велика частина часу, акне виходить самостійно, але постійні, знову з’являються вугрі є проблемою для деяких людей. Якщо у вас хронічні вугри, ви можете мати справу з фізичними наслідками, як непривабливі прориви та шрами, а також з емоційними проблемами, такими як низька самооцінка та соціальна збентеженість. Хронічні вугрі є серйозною проблемою для деяких людей, але її можна ефективно лікувати.

Факти

Технічно можна стверджувати, що всі вугрі є хронічними вуграми, оскільки вугрі є за визначенням хронічним станом. Як і всі інші хронічні захворювання, вугрі є як повторюваними, так і тривалими, так що ваші прориви обмежуються випадковими вуздечками або входять у вигляді серйозних кіст, ваші вугри можуть вважатися хронічними. Однак більшість людей використовують термін “хронічні вугрі” для позначення вугрів, що є серйозним, постійним і не реагує на безрецептурне лікування або засоби захисту.

Ідентифікація

Якщо ви пробували безрезультатні ліки без успіху: мають болючі, наповнені вугри, темні плями на шкірі після проривів вугрів, або якщо у вас є депресія, збентеження або соціальний дискомфорт у зв’язку з вашими вугрі, то, можливо, ваші вугрі є хронічними І це вимагає проведення консультації з професіоналом, вважає Американська академія дерматології, присвяченій ресурсам вугрі з сайту AcneNet.

Причини

Хронічні вугри, як і всі вугрі, є результатом трьох факторів: надлишку видобутку нафти у вашій шкірі, роздратованих волосяних фолікулів внаслідок неправильної розкладання клітин шкіри та накопичення бактерій у постраждалих районах. Ваші гормони, гени, бактерії та навіть деякі ліки можуть сприяти факторам, які викликають вугри. Всупереч поширеній думці, хронічні вугри не викликані вживанням жирної їжі або шоколаду або поганої гігієни.

Профілактика / рішення

Хоча безрецептурне лікування пероксидом бензоїлу або саліциловою кислотою як активним інгредієнтом добре працює для деяких форм вугрів, хронічні вугри зазвичай вимагають лікування дерматологами. Ваш дерматолог може призначати місцеві процедури з високими концентраціями бензоїлпероксиду або саліцилової кислоти або похідних вітаміну А. Вона також може рекомендувати пероральні препарати, в тому числі антибіотики для боротьби з інфекцією, оральні контрацептиви, які можуть допомогти очистити вугри від деяких жінок або ізотретиноїн, потужний протигрибковий препарат.

УВАГА

Ізотретиноїн може бути ефективним для лікування хронічних вугрів, але він містить список серйозних потенційних побічних ефектів, включаючи важкі вроджені дефекти та депресію. Не слід приймати ізотретиноін, якщо ви вагітні або плануєте завагітніти, і негайно повідомте свого лікаря, якщо у вас є періоди депресії під час прийому ізотретіноїну.