Хліб на дієті ХКГ

Більшість планів HCG діє відповідно до загальних рекомендацій, розроблених доктором А.Т. В. Симеонс, британський лікар, який підсумував дієту в своїй рукописи “Фунти і дюйми”, яка закликає до доповнення гормону ХГЛ у поєднанні з дуже низькокалорійною дієтою, яка обмежує вуглеводи, включаючи хліб. HCG або людський хоріонічний гонадотропін, асоціюється з вагітністю і, на думку прихильників планів втрати ваги ХСГ, стверджують, що це може підвищити метаболізм і знизити голод. Пацієнти не повинні робити цю дієту без медичного нагляду і повинні проконсультуватися з їх особистим лікарем перед початком плану.

Рекомендації щодо харчування HCG

План скидання маси тіла HCG поєднує в собі добавки HCG, введені як ін’єкції, краплі рідини або трансдермальні креми з суворим дієтичним планом. Щоденне споживання калорій обмежене від 500 до 800 калорій, а варіанти їжі обмежуються переважно білками, фруктами та овочами. План дієтизму заохочує м’ясо, такі як курка, індичка та риба зі сторонами зелені овочі та фрукти, такі як цитрусові, яблука або груші.

Мельба Тост про дієту HCG

Оригінальний план доктора Сімеона для харчування HCG не давав хліба, пасти чи крупи через їх вміст крохмалю та вуглеводів. Протокол, однак, передбачає подання тосту з Мельбу з обідом або вечерею або як закуску між стравами. За даними “Old London Foods”, що створюють тости з мельбу, одна порція містить три шматочки тостів на загальну суму 60 калорій і лише 13 грамів вуглеводів, що робить його низькокалорійним, низьким вмістом вуглецю альтернативою хлібу.

Альтернативні варіанти хліба

Деякі програші втрати ваги HCG, такі як HCGGreen, пропонують дієтам можливість їсти пророщені пшеничні хліби. Проте складність полягає в тому, що ці хліби можуть містити більше калорій, ніж традиційний тост з Мельба. Наприклад, пророслий хліб зерна Єзекіїля має розмір порції з одного скибочка і містить 80 калорій на порцію. Людям, які тримають калорійність в межах 500-600 калорій на день, може бути складно помістити шматок хліба в план харчування та залишатись у межах своїх калорій. Багато дієти можуть виявити, що прийом двох порцій Мелентного тосту на день – це найкращий спосіб задовольнити голод на хліб.

Експертна статистика

Клініка Mayo відзначає, що значна частина втрати ваги, досягнутої за програмою дієтичного ГХГ, швидше за все, пов’язана з дієтою з низьким вмістом калорій, а не з харчовими добавками, що містять HCG. Дієта та програми по зниженню ваги, які стимулюють вправність, збалансоване харчування та здоровий споживання калорій, швидше за все, призведуть до тривалої втрати ваги та ефективного управління вагою. План дієтичного плану, як-от план Гіггі, який вилучає вуглеводи, включаючи хліб, не призначений для довготривалого використання та може поставити дієти, які піддаються ризику для звичок дієти на рік.