Творець і травлення

Довгий час вважається здоровою їжею, особливо якщо вона знежирена, творець – багате джерело необхідних поживних речовин, включаючи кальцій та білок. Оскільки ваше тіло повільно згодовує сир, його цінують спортсмени, любителі фітнесу або будь-хто, хто хоче добре харчуватися протягом тривалого дня. Звичайно, низька кислотність, творог може допомогти при розладах травлення, але якщо ви не палили лактози або змішували його з м’ясними продуктами, це може спричинити печію.

Що таке сир?

Сир зроблений із знежиреного або частково знежиреного молока, хоча тепер він іноді додавав крем для більшого багатства. Сирний м’який має м’який смак, малий до великогабаритного сиру, волога текстура та низька кислотність, тому що сир попередньо промивається. Сир може бути простий або ароматизований, з додаванням крему або без нього.

Консервний сир

Сирний батон містить казеїн та сироваткові білки. Хоча сироватковий білок легко засвоюється вашим тілом, часто через менш ніж через годину після їжі, казеїн займає більше часу, щоб переварити, вимагаючи більше семи годин. Сир з природним вмістом кальцію, що може допомогти зменшити печію та розлад шлунка, за словами Гордона Вардлоу, автора “Сучасного харчування”. 1 порція котлета з нежирним сиром має 206 міліграмів кальцію на порцію, забезпечуючи Від 17,1 до 20,6 відсотка рекомендованого адекватного прийому для дорослих чоловіків і жінок.

Непереносимість лактози

Сирний сир містить лактозу, натуральний цукор у молоці та молочних продуктах. Людям з непереносимістю лактози важко переварити лактозу. Це відбувається через відсутність лактази, ферменту, який розщеплює лактозу, або погане поглинання лактози. В обох випадках це призводить до надлишку газу та рідини в товстому кишечнику під час процесу травлення. Люди, які мають відомої непереносимості лактози, повинні уникати їжі сир або розглянути його економне споживання.

Поєднання сирного сиру

Оскільки творець повільно перетравлюється і має високий вміст кальцію, він не завжди добре поєднується з іншими продуктами з точки зору травлення, особливо м’яса та м’ясних продуктів. Френсіс Сайзер, автор “Концепцій та суперечок про харчування”, стверджує, що ефективність ферменту та травного соку зменшується через тривале час перегодівлі, що призводить до того, що м’ясо, що проходить через вашу систему, неперетравлене. Це може спричинити печію, газ і біль у животі.