Список вільних очок на спостерігачів за вагою

Незалежно від того, який план дієти вам слід, щоб схуднути успішно, вам потрібно споживати менше калорій, ніж ваше тіло горить. Але те, що кожен дітер боїться, постійно відчуває голод. Weight Watchers – популярний план зниження ваги, який розроблений, щоб допомогти їсти менше і схуднути, насолоджуючись їжею і залишаючись задоволеними. Використання нульової точки харчування – або безкоштовна їжа – протягом дня – це ключ до того, щоб залишатись на шляху та утримати голоду.

Наприкінці 2015 року спостерігачі за вагою викрили план SmartPoints, який замінив старий план “Точки Плюс”. Всі плоди складають 0 балів за планом SmartPoints, оскільки, на думку компанії, учасники повинні їсти багато фруктів і овочів. Кожен вид свіжих фруктів, заморожених плодів та фруктів, консервів у несолодкому соку, вважається безкоштовною їжею. Якщо фрукт був сушений, підсолений чи консервований в сиропі, то вам потрібно підрахувати кількість балів; оскільки ефективність плану базується на продуктах, які тримають вас у повному обсязі протягом дня без великої кількості калорій, коли ви сік фруктові або Використовуйте його в коктейлі, вам потрібно підрахувати бали. Питна не настільки ж задовольняє, як жуючи свою їжу, а це означає, що споживання твоїх плодів через соломи може залишити вас бажанням більше.

Некархарні овочі, такі як зелена біла зелень, морква, помідори, зелена квасоля, спаржа, цибуля, брокколі та редис – це всі продукти харчування, що містять 0 балів, на план SmartPoints. Овочі дають вам великий потік їжі за ваш долар, це означає, що ви отримуєте багато поживних речовин з невеликою кількістю калорій. Вони, як правило, мають високий вміст води та волокна, що може допомогти вам почуватись повніше після їжі. Додайте додаткові овочі на свій ранковий омлет або улюблений суп, щоб зробити його більш наповненим, не додаючи ніяких балів. Крохмальні овочі, такі як картопля, зима-сквош, горох і кукурудза, мають більшу кількість калорій і не входять до списку 0 балів. Ці калорійні овочі багаті на поживні речовини, навіть якщо вони сприяють вашим точкам SmartPoints, тому вони все ще заслуговують на місце на вашої тарілці.

Відповідно до спостерігачів за вагою, якщо ваша їжа смачно смачна, ви, швидше за все, будете дотримуватися свого харчування. Ви можете насолоджуватися великою кількістю ароматизаторів, які називаються акустичними прискорювачами, які можна додати до вашої їжі за 0 балів. Свіжі і сушені трави, сальса, оцет, гострий соус, гірчиця, соус з солодким соєвим соусом, каперси, цитрусовий сік або родзинка, мариновані халапедено та несолодкі мариновані соуси – це всі смартфони SmartPoints, що не містять смаку. Засмажте овочі з бальзамічним оцтом, додайте сальсу до запеченої картоплі замість вершкового масла та сметани, а замість майону з оцтом заправте зеленому салату з тунця; кілька закусок, таких як без цукру, желатин та заморожені шопки без цукру Вважається безкоштовною їжею. Безкоштовні напої без цукру – також безкоштовні. Ці ліки можуть допомогти задовольнити ваш солодкий зуб, але вони не несуть ніякої живильної цінності.

Хоча безкоштовна їжа не допомагає вашим точкам, пам’ятайте, що багато хто з них все ще містять калорії. Наприклад, середній банан містить 105 калорій, а чашка винограду – 104 калорії. Якщо ви занадто захоплені фруктами, оскільки це безкоштовна їжа, ці калорії можуть скластись, і ви саботажуєте вашу втрату ваги. USDA рекомендує дорослим споживати від 1 1/2 до 2 склянки фруктів щодня, і перевищення цієї рекомендації не буде корисним для зниження ваги. Овочі, як правило, менше калорій і менш імовірно, щоб уникнути втрати ваги, але ви повинні Уникати їжі будь-якої їжі за рамки комфортного комфорту. USDA рекомендує 2 1/2 до 3 чашках овочів в день для дорослих; Ви отримаєте мінімальні калорії з безхребетних ліків і напоїв у списку 0 балів, але їх надмірне споживання може перешкоджати вашим зусиллям з втрати ваги, як добре. Фактично, деякі дослідження показують, що штучно підслаблені напої дійсно сприяють збільшенню ваги, а не втраті ваги, можливо, тому що вони впливають на центр винагороди в мозку на відміну від натуральних підсолоджувачів, що призводить до прагнення; для оптимального успіху з програмою Weight Watchers , Насолоджуйтеся безкоштовною їжею, щоб допомогти залишитися задоволеним, але практикувати модерацію та зосередити увагу на їжі лише тоді, коли ви дійсно голодні.

Фрукти – це безкоштовна їжа

Більшість овочів – це 0 SmartPoints

Деякі приправи та закуски безкоштовні

Порція має значення для спостерігачів за вагою