Робити і не робити дієту аткинів

Дієти з низьким вмістом карбіду, такі як Аткінс, є суперечливими, враховуючи майже усунення всього макроелемента з вашого раціону. Однак, коли справа доходить до втрати ваги, Аткінс може допомогти вам знайти успіх. Дослідження, опубліковане в журналі “New England Journal of Medicine” у 2003 році, показало, що сильно ожирінні учасники втратили більшу вагу на дієті з обмеженим вмістом вуглеводів, ніж на дієті з обмеженим вмістом калорій та жиру. Ви просто повинні правильно дотримуватися інструкцій.

Дізнайтеся основи Аткінса перед тим, як зробити це – це не план харчування, який легко прослідкувати кожному. Ерік К. Вестман, доцент кафедри медицини в системі охорони здоров’я університету Дьюка сказав “Нью-Йорк Таймс”, що Аткінс сприяє здоровій цільній їжі, яка значно не підвищує рівень цукру в крові. Дієта складається з чотирьох фаз, починаючи з фази індукції, яка обмежує вуглеводи до 20 грамів в день. У результаті ви їсте більше білка і жиру. З часом ви рухаєтесь по фазах, додаючи додаткові вуглеводи у вашу дієту, якщо вони не припиняють або не змінюють вашу втрату ваги.

Перебуваючи на дієті Аткинса, їжте триразове харчування та два закуски в день. Ви ніколи не повинні їхати більше, ніж три-чотири години пробудження. Перебуваючи у фазі 1, обмежте себе до 20 г чистих вуглеводів в день, 12-15 г повинні бути з овочів нестарчиною. Пийте багато води щодня – Аткінс рекомендує вісім восьми склянок за 8 унцій на день, але ви також можете випити два склянки кави або чаю в день і яловичину, курку або овочевий бульйон. На наступних етапах продовжуйте їсти щонайменше від 12 до 15 грамів вуглеводів з овочів, а також додайте вуглеводи ще на 5 грамів, щоб ви могли визначити, як вони впливають на ваше тіло.

Аткінс відрізняється від інших дієт дуже значним чином – ви не обмежуєте споживання жирів. Веб-сайт Аткинса говорить, що споживання жиру є життєво важливим для зниження ваги на дієті. Крім того, не слід відхилятися від списку прийнятних продуктів для кожної фази, особливо в першому етапі, коли ви починаєте початок втрати ваги. Коли ви рухаєтеся по фазах, не надто хочеться додавати купу нових продуктів одразу. Замість цього додайте групи харчових продуктів, дозволені в цій фазі по одному. Ви можете робити це щотижня, кожні пару тижнів або чекати ще довше перед повторним введенням.

Після того, як ви досягнете фази 3 та 4, ви переходите на режим технічного обслуговування та тривалості служби. Фокус рухається від втрати ваги до підтримки вашої втрати ваги і зробити ваші харчові звички постійним способом життя. Під час фази 3 визначте кількість нетто-карбюратів, які ви можете їсти на день, зберігаючи свою вагу. На заключній стадії, дотримуйтесь цього числа і протистояти “повзучості вуглецю”, тобто повільно додавати надто багато вуглеводів і вийти за рамки вашого особистого порогу. Чи їжте від 4 до 6 унцій вареного білка під час кожного прийому їжі та від 12 до 15 грамів нетто вуглеводів з овочів, але не їжте більше двох порцій фруктів на день. Не дозволяйте собі отримати більше 5 фунтів від вашої цільової ваги, не повертаючись назад до більш ранньої фази, щоб пролити цю вагу.

Початок роботи з Аткінса

Дієта дієти

Недопущення дієти

Do’s і Do not for Maintenance