Робити цибулю вітамін к?

Цибуля роблять смачне додавання до салатів, бургерів, супів і запіканок. Оскільки ви можете купити їх цілий рік, вони вписуються в посуд для всіх сезонів. Висока кількість клітковини, білка та мінералів, цибуля пропонує велику поживну цінність. Коли справа доходить до вітамінів, цибуля містить низький вміст вітаміну К, але вони складають для нього достатню кількість інших вітамінів.

Вітамін К відповідає за здатність вашої крові правильно згортати. Однак, якщо у вас є захворювання, яке вимагає, щоб вас потрапили на розріджувачі крові, вітамін К може перешкоджати працездатності вашої ліки. Якщо вам подобається цибуля, є хороші новини – цибуля містить лише мікроелементи вітаміну К, тому зберігання їх в раціоні не повинно негативно впливати на ліки. 1 чашка порції сирої, нарізаної цибулі містить 0,6 мкг вітаміну К, що становить 1 відсоток рекомендованого добового споживання. Свиняча цибуля або щипці містять 206 мкг вітаміну К в 1 склянці, що може бути значним, якщо ви обмежуєте вітамін К. Якщо у вас є розчинні речовини для крові, попросіть свого лікаря про безпечну кількість продуктів харчування вітаміну К, які ви можете споживати.

Цибуля також багата вітаміном С, що містить 11,8 мг у порції чашки, що становить 11 відсотків рекомендованого добового споживання. Вітамін С – антиоксидантний вітамін, який допомагає захистити організм від хронічних захворювань, включаючи рак і серцеві захворювання. Інші ролі вітаміну С в організмі включають синтез колагену та вироблення сполучної тканини та слизових оболонок, посилення імунної системи та абсорбції заліза. Ті, у кого більше вживають вітамін С, мають менший ризик розвитку неприємностей в очах, таких як вікова макулярна дегенерація, відзначає Управління дієтичних добавок. Вітамін С водорозчинний, що означає, що він не зберігається в організмі, і його потрібно замінювати щодня. Додавання сирого цибулі в салати або бутерброди допоможе вам досягти 100 відсотків вашого рекомендованого прийому вітаміну С кожного дня.

Цибуля містить усіх членів сімейства вітамінів групи В, за винятком В-12, яка зустрічається тільки в продуктах тваринного походження. Найвища концентрація – вітамін В-6 та фолієва кислота – 1 порція містить 0,2 мг В-6, що становить 10 відсотків RDI, і 30,4 мкг фолієвої кислоти, що становить 8 відсотків RDI. У доповіді Гарвардської школи громадського здоров’я пояснюється, що вітамін В-6 та фолат працюють разом для боротьби з захворюваннями серця, раком та вродженими вадами. У звіті також зазначається, що вітамін В-12 працює поряд з B-6 та фолатом, щоб максимально збільшити ці переваги, тому додавання сирого лука в бургер – це хороший спосіб одержати три вітаміни разом. Інші вітаміни групи B у цибулі включають тіамін, рибофлавін, пантотенову кислоту та ніацин. Всі вітаміни групи В працюють над утворенням червоних кров’яних тілець та сприяють енергетичному обміну.

Цибуля містить лише кількість мікроорганізмів вітаміну А – 3,2 МЕ в 1 порції чашки, яка навіть не становить 1 відсоток вашої RDI. Хоча це може не здаватися суттєвим, кожен біт допомагає вам досягти вашої мети для прийому на день. Вітамін А – антиоксидантний вітамін, який відіграє важливу роль у здоров’ї очей.

Вітамін К.

Вітамін С

B Вітаміни

Вітамін А