При домашньому лазерному лікуванні вугрів

Більшість людей вважає, що вугрі є косметичною проблемою, але якщо у вас погані прищі, ви знаєте, що вони можуть вплинути на ваше суспільне життя, на перспективи роботи та навіть на вашу самооцінку. Ліки від вугрів звернулися до лазерної терапії, що надаються дерматологами з початку 2000-х років, але тепер можна використовувати домашні версії лазерної терапії.

Причини

Вугри є результатом комбінації трьох факторів, а саме забитих пор, надмірно жирної шкіри та проліферації та інфекції бактерій, повідомляє веб-сайт MayoClinic.com. У особливо важких випадках вугрів бактерії викликають широке запалення. За даними Американської академії дерматології, лазерні процедури, включаючи домашні версії, стосуються засмічення пори та можуть допомогти вбити бактерії.

Функція

За даними Американської академії дерматології, коли ви застосовуєте лазерну енергію світла на шкіру, вдома або в кабінеті дерматолога, це змушує ваші клітини шкіри перевертати швидше. Це, як правило, спричиняє обличчя до шкірки, що може допомогти зняти нафту і мертві клітини шкіри, що засмічують ваші пори. У деяких випадках лазерна енергія також може підігрівати клітини під верхнім шаром шкіри, що допомагає вбивати бактерії всередині пори.

Особливості

Професійні лазери, що використовуються дерматологами для лікування вугрів, зазвичай допомагають деяким, але не всім, пацієнти покращують або навіть вирішують свої акне, за даними Американської академії дерматології. Однак домашні версії лазерів для використання в лікуванні вугрів не забезпечують такої потужної ефекту, як професійні лазери, тому вони не будуть настільки ефективними при уколі вугрів.

Використання

За допомогою приладів лазера, що працюють на домашніх умовах, ви, як правило, обробляєте уражені ділянки шкіри один раз на день відповідно до інструкцій виробників. Ви тримаєте пристрій у зоні ураження, доки не подасть звуковий сигнал, повідомляючи, що ця частина лікування завершилась. Як і прилади лазерної обробки акне в офісі вашого дерматолога, лазери для прищів на дому лікують лише дуже невелику частину вашої шкіри відразу, тому, якщо у вас широко поширені вугрі, щоденне лікування може тривати більше півгодини.

Міркування

Навіть лазерні процедури з акне, доступні у вашого дерматолога, ще не довели себе довгостроковими, повідомляє веб-сайт MayoClinic.com. Більш слабкі домашні версії лазерів для лікування вугрів практично не мають досліджень, які підтримують їх використання при лікуванні вугрів. Прилади для лікування лазерних вугрів у домашніх умовах можуть коштувати від 150 до 300 доларів залежно від вибраного бренда.