Початок бігуна і біль у коліні

Палефомеморальний біль або коліно бігуна – це невиразна хвороба під або навколо черепного коліна, що часто страждають спортсменами. Нові бігуни можуть розвинути патологофеморальний біль через недосвідченість, погану форму або недостатнє обладнання. Поговоріть зі своїм лікарем про болі в коліні, перш ніж намагатись подальшого навчання. Хоча біль, швидше за все, доброякісний, це може бути симптомом основної медичної проблеми.

Звичайні причини, пов’язані з спортом пов’язані з патлеофеморальними болями, включають надмірне використання, напружені сухожилля, м’язовий дисбаланс і нездатність правильно розтягуватися. Біль у коліні також може бути результатом плоских ніг, неправильного розташування колінної суглоти, дислокації колінного шару та слабких або щільних м’язів.

Можливо, вам буде спокуса забити копійки, але для безпідставної роботи важливо правильне обладнання. Інвестуйте у вмонтовані взуття з дужками та хорошими амортизаторами. Почніть свій біг із п’ятихвилинним розминкою, а потім затягуючи вправи. Використовуйте правильну форму бігу та дотримуйтеся рівної, рівномірної рельєфу. Не натискайте себе надто сильно. Підвищення швидкості, інтенсивності та тривалості вашої роботи відбувається дуже повільно.

Загальні причини

Не розрізати кути