Період вагітності та негативний тест

Можливо, що це період, навіть якщо ви вагітні. Також можна провести негативний тест на вагітність у вагітності та бути вагітним. Якщо ви думаєте, що можете бути вагітними, навіть якщо у вас є вагінальні кровотечі та у вас є негативний тест на вагітність, зверніться до свого медичного працівника. Хоча ви можете спостерігати виявлення імплантації або випробовувати занадто рано, ви також можете мати ускладнення вагітності, такі як позаматкова вагітність або викидень. Якщо у вас багато кровотеч або помітите інші симптоми, такі як запаморочення або сильний біль у животі, негайно зверніться за медичною допомогою.

Імплантація кровотечі

Ще 25% жінок мають кровотечі на ранніх термінах вагітності, згідно статті, опублікованої в червні 2009 року в “Американському сімейному лікарю”. Деякі жінки відчувають кровотечу, часто називають імплантаційною кровотечею, приблизно впродовж першого пропущеного періоду, навіть якщо вони вагітні. Імплантаційна кровотеча виникає тоді, коли ембріон занурюється в облицювання матки. Це може здатися періодом, але кровотеча, як правило, менша і триває менше часу, ніж ваш звичайний період. Якщо ви робите домашній тест на вагітність в цей час, він може вважатись негативним, навіть якщо ви вагітні.

Тестування занадто рано

Домашні тести на вагітність вимірюють рівень гормону, який називається хоріонічним гонадотропіном людини (hCG) у вашій сечі. Як правило, рівень хГГ швидко зростає протягом перших 2 місяців вагітності. Тести різняться в їх здатності виявляти рання вагітність. Хоча рівень hCG більш ніж 6,3 МОЕ / мл може свідчити про те, що ви вже вагітні вже в момент першого пропущеного періоду, багато тестів не вважаються позитивними, доки рівень сечі не підвищується до 25-100 мМО / мл або більше. Незважаючи на твердження точності на упаковці, позабіржові тести часто не можуть виявити хГЛ на ранніх термінах вагітності.

Кровотеча при ранній вагітності

Як мінімум, 15% вагітностей закінчуються викиднем, відповідно до статті, опублікованої в липні 2011 р. В “Американському сімейному лікарю”. Якщо у вас був позитивний тест на вагітність, але тепер є негативний тест та вагінальна кровотеча, ви можете мати ранній викидень. Поговоріть зі своїм лікарем, якщо ви підозрюєте викидень. Часто спеціальне лікування не потрібне, але якщо у вас виникає велика кількість кровотеч або запаморочення або слабкість, негайно отримати медичну допомогу.

Позаматкова вагітність

Щонайменше 2% вагітностей імплантуються за межі матки, як правило, в одній з маткових труб. Це називається “ектопічною” вагітністю. При позаматковій вагітності ваша рівень хГЛ може не зростати так швидко, як у вагітності, яка імплантується в матці. У цьому випадку ви можете провести негативний тест на вагітність у домі, тому що рівень хат-геморіду в організмі занадто низький для виявлення. Кровотеча також відбудеться, коли прогресне ектопічна вагітність і ембріон зростає занадто великою для фаллопієвої трубки. Врешті-решт, трубка може розриватися, створюючи сильний біль в животі та інші симптоми, такі як запаморочення, слабкість або блювота. Негайно зверніться за медичною допомогою, якщо ви думаєте, що у вас може бути позаматкова вагітність.