Переваги бігу чи йоги

Біг та йога обидва дають спосіб спалювати калорії, тонізують ваші м’язи та зменшують стрес. Вони є переносними формами вправ, оскільки необхідне мінімальне обладнання, і ви можете бігати або практикувати йогу практично в будь-якому середовищі. Проте кожна дисципліна має виражені переваги та недоліки. Порадьтеся з вашим лікарем перед початком нового режиму вправ.

Калорії згоріли

Бігування краще, ніж йога, якщо ви хочете записати максимальну кількість калорій в мінімальний проміжок часу. Відповідно до калькулятора калорійної калорій мережі CSG, 30-хвилинний пробіж зі швидкістю 4 милі в годині на рівні землі спалює 164 калорії, якщо ви важили 160 фунтів. Тридцять хвилин йоги спалює 128 калорій за 30 хвилин, якщо ви важили 160 фунтів. Спалювання більшої кількості калорій при збереженні споживання калорій призведе до збільшення швидкості схуднення.

Простота

Біг простіше почати, ніж йога. Якщо ви ще не знаєте, як робити йогову позицію у відповідних послідовностях, вам слід дотримуватися інструкцій вчителя йоги або відеозапису. Дія біг підтюпцем проста і повторювана – робити тренування бігом певної довжини, просто тримайте біг. Відповідна тренування йоги впродовж 30 хвилин використовуватиме кілька різних поз і послідовностей, які вам потрібно буде навчитися та практикувати.

Переваги вправи

Бігування – це форма аеробних вправ, оскільки вона збільшує частоту серцевих скорочень, імпульсів та дихання. Регулярні аеробні вправи збільшують серцево-судинне здоров’я і зменшують ризик інсульту, деяких видів раку, ожиріння, серцевих захворювань та високого кров’яного тиску. Біг, як і йога, також є ваговимірні вправи, що знижує ризик остеопорозу. Біг – це середньо-високошвидкісна форма вагових вправ, тоді як йога створює низький вплив. Хоча деякі йоги можуть бути аеробними, воно, як правило, є значно менш аеробним, ніж біг підтюпцем. Переваги йоги включають в себе допомогу у створенні м’якого тіла, збільшення гнучкості та розслаблення розуму.

Різноманітність місць

Рух в йозі – від позою до позою, а не від місця до місця – під час сеансу йоги ви будете знаходитися в одній кімнаті чи на відкритому повітрі. Біг можна проводити в різних приміщеннях або на відкритому повітрі, що може підвищити вашу мотивацію продовжувати звичайний режим вправ. Ви можете бігати в міських парках, на сільських дорогах бруду, або навіть в пустелі, як бігун на стежці. Бачачи різноманітні ландшафти та місцевості, це чудовий мотиватор та боротьба з одноманітним регулярним тренуванням.