Обробка какао-масла

За даними Американської академії сімейних лікарів, понад мільйон чоловік звертаються за медичною допомогою до опіків щороку. Якщо ви чи дитина зазнали опіку, звернення за медичною допомогою є найважливішим кроком для оцінки тяжкості опіку, щоб ви могли отримати належне лікування. Коли використовується як частина вашого подальшого догляду, какао-масло може допомогти звести до мінімуму вигляд рубців, покращити еластичність шкіри та відновити вологість до пошкодженої шкіри.

Особливості

Какао-масло – це жирна, кремово-кольорова речовина, витягнута з насіння какао. За словами Botanical.com, какао-масло – це висококонцентрований рослинний жир і дуже стабільний із терміном зберігання від трьох до п’яти років. Какао-масло тверде при кімнатній температурі, розплавляється при температурі тіла і швидко всмоктується у вашу шкіру, не засмічуючи пори та не відчуваючи жирності. Ці властивості підвищують привабливість какао-масла як ефективного зволожуючого засобу для спаленої шкіри під час процесу загоєння.

Історія

Індіанці Олмека в Південній Америці, як повідомляється, вперше використовували какао-дерево і його боби близько 1500 В.C. Ацтеки та майя були первинними цивілізаціями для вирощування дерева і створення продуктів харчування та ліків, що містять боби, квіти, кору і листя. Згідно з книгою “Шоколад: історія, культура та спадщина” люди, корінні в Центральній та Південній Америці, століттями використовують какао-масло для лікування опіків і ран, а також для заспокоєння шкіри, що роздуваються, посипаються та роздратовані. Какао-масло також широко використовується як домашнє засіб для зменшення виникнення шрамів, у тому числі ті, що отримані від опіків.

Переваги

Какао-масло забезпечує вашу шкіру декількома перевагами, оскільки вона зцілює від опіків. За словами Burnsurgery.com, свербіж є однією з основних скарг людей, що відновлюються після опіків. Какао-масло легко вбирається в шкіру, забезпечуючи негайне полегшення зуду шляхом зняття сухості, пов’язаної зі спаленою шкірою. Рубці є ще однією проблемою для багатьох людей, які страждають від опіків. Какао-масло сприяє здатності шкіри розтягуватися, що особливо корисно, коли опік шрамів стає сухим, жорстким і жорстким. Какао-масло також містить вітамін Е, який, як відомо, допомагає пом’якшити рубці через зволоження та зволоження.

Ідентифікація

Перш ніж використовувати какао-масло як лікувальне лікування, ознайомтеся з характеристиками різних видів опіків, визначеними Американською Асоціацією Записів. Дотримання цих правил допоможе вам визначити, який рівень потребує медичної допомоги; поверхневі опіки є найменш серйозними, і їх можна звичайно лікувати вдома. Шкіра почервоніє і полегшить при нанесенні тиску. Ви можете застосувати деяке какао-масло і залишити горіти відкритим. Опалення поверхневої часткової товщини повертає шкіру червоним і утворює бульбашки, які стають вологими та вологими. Якщо це станеться, зверніться до негайної медичної допомоги. Глибокі часткові опіки та повні опіки товщини є небезпечними для життя та потребують невідкладної медичної допомоги.

Експертна інсайт

При застосуванні какао-масла до вашої шкіри після опіку має свої переваги, це не замінює медичну допомогу, якщо ваш опік більше ніж поверхневий або для будь-якого опіку на дитині. Американська академія сімейних лікарів рекомендує обробляти поверхневі опіки звичайним смаковим тілом, такими як алое вера або какао-масло. Проте, якщо у вашому опіку розвиваються пухирі, вони припускають, що ви негайно побачите свого лікаря. Вони також підкреслюють важливість побачити свого лікаря для подальшої опіки. Ваш лікар може допомогти вам уникнути інфікування та усунення будь-яких ускладнень, таких як рубцювання та повільне загоєння.