Ненормальні періоди після пологів

Менструальні цикли припиняються під час вагітності. Після народження жінки менструальні цикли можуть не зустрічатися на одному інтервалі або тривати ті ж самі проміжки часу, які вони робили до вагітності. Деякі жінки також зазнають змін у менструальному потоці, з періодами стають легшими або важкими. Час, необхідний для менструацій, щоб почати після народження також варіює. У деяких жінок затримка післяпологової кровотечі може бути помилково прийнята за ненормальний період.

Визначення

Кровотеча виникає протягом шести тижнів після народження, оскільки матка повертається до нормального розміру та товщиною, ніж звичайні проломи матки. Післяродові кровотечі починають яскраво-червоні протягом перших декількох днів, а потім стають рожевими або коричневими на наступний тиждень. Через два тижні кровотеча перетворюється на легкий кремовий або жовтуватого розряду протягом наступних п’яти тижнів. Це не менструальні кровотечі. Жінки, які не годують груддю, як правило, відновлюють менструацію протягом семи-дев’яти тижнів, тоді як жінки, що годують грудьми, можуть не мати періоду до шести місяців, інструктор з медсестер Нан Андерсон з коледжу Calhoun Community.

Причини

Гормональні дисбаланси часто зустрічаються в перші кілька місяців після пологів. Періоди можуть бути нерегулярними та важче, ніж звичайно, протягом перших трьох-чотирьох місяців після пологів. Овуляція, виділення яєчка з яєчника, що може призвести до іншої вагітності, може виникати як тільки через 27 днів після пологів і зазвичай відбувається протягом перших двох місяців у жінок, що не годують грудьми, тому інша вагітність може призвести до відсутності менструації, навіть Місяць або два після доставки. Грудне вигодовування пригнічує овуляцію та менструацію протягом шести місяців. Затримка післяпологового кровотечі, яка виникає приблизно в 1 відсотку жінок, за даними Babycenter, може виникати через 12 тижнів після пологів і може бути помилково прийнята за ненормальний період.

Діагностика

Аномально легкі, важкі, короткі або інакше відрізняються від звичайних періодів, а не виняток протягом перших кількох місяців після народження. Якщо ненормальні періоди зберігаються протягом більше трьох-чотирьох місяців або якщо менструації не відновлюються протягом декількох місяців після народження жінки, яка не годує груддю, візит до лікаря може бути належним чином, консультує Національна служба охорони здоров’я.

Лікування

Вагітність та пологи викликають ряд гормональних змін. Це вимагає часу, щоб тіло повернулося до норми. Однак лікування, що регулює рівень гормонів, таких як протизаплідні таблетки, може допомогти повернутись до норми у жінок, що не годують груддю. Жінки, що годують груддю, не повинні приймати оральні контрацептиви, попереджає NHS. Якщо відбувається затримка післяпологового кровотечі, лікування причиною зупиняє ненормальний кровотеча.

Міркування

Поки нерегулярні, відсутні або іншим чином ненормальні періоди протягом перших кількох місяців після пологів можуть бути дратуючими, вони рідко шкідливі в будь-якому випадку. Проте якщо згустки або дуже важкі кровотечі виникають раптово протягом декількох тижнів після пологів, частина плаценти або маткової підкладки може не проходити нормально, або може бути наявна інфекція матки. Пропускаючи тромби або кровотеча, що насичує одну санітарну подушку, годину слід попередньо провести, Breastfeeding.com попереджає.