Нексіум викликає дефіцит вітаміну B12

Nexium, також відомий як езомепразол, є препаратом, що належить до класу лікарських засобів, що називаються інгібіторами протонної помпи. Некіум в основному використовується для лікування гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, стан, при якому шлункова кислота тече назад у стравохід. Nexium також використовується для лікування виразки шлунку та синдрому Золлінгера-Еллісона. Недавні дослідження показують, що, якщо ви приймаєте Nexium протягом тривалого часу, ви можете розвинути дефіцит вітаміну В-12.

Дефіцит нексію та вітаміну В-12

Вітамін В-12, також називається кобаламін, є вітаміном B-комплексу, необхідним для обміну речовин, виробленням червоних кров’яних тілець та підтримання здорових нервових клітин. Вітамін В-12 пов’язаний з білком у їжі. Соляна кислота необхідна для випуску вітаміну з їжі. Під час довготривалої терапії Nexium пригнічується секреція шлункової кислоти, що перешкоджає випуску вітаміну В-12 з їжі.

Поет і симптоми дефіциту вітаміну В-12

Коли ви приймаєте Nexium для хронічного лікування захворювань шлунка, слід пам’ятати про ознаки та симптоми дефіциту вітаміну В-12. Спробуйте негайне лікування, якщо у вас виникає сильна стомлюваність, слабкість, біль у мові, втрата апетиту, запор, плутанина, складність підтримувати рівновагу, депресію, слабку пам’ять, слабкість і оніміння і поколювання рук і ніг. Незавершений дефіцит В-12 може призвести до постійного неврологічного лікування. Рання діагностика та лікування важливі для уникнення незворотного пошкодження.

Вітамін B-12 природних джерел

Управління дієтичних добавок рекомендує здоровим дорослим щонайменше принаймні 2,4 мкг вітаміну В-12. Вітамін В-12, природно, зустрічається тільки в продуктах тваринного походження, таких як яловичина печінка, лосось, форель, молюски, молюски, яйця, молоко та молочні продукти. Вітамін В-12 також додається до збагачених злаків із сніданку, збагачених хліба та оброблених продуктів. Якщо ви вегетаріанець, проконсультуйтеся з лікарем про прийом дієтичних добавок.

Вітамін В-12 БАД

Добавки вітаміну В-12 доступні як звичайні таблетки, сублінгвальні таблетки, інтраназальний крем та ін’єкції. Проковтнувши звичайні таблетки цілі, повним стаканом води. Розмістіть сублінгвальні таблетки під язиком і дайте їм розчинити. Не приймайте більше дози, ніж рекомендовано лікарем або як зазначено на упаковці. В-12 ін’єкції, як правило, призначаються в кабінеті лікаря. Після прийому пострілу B-12 може з’явитися головний біль, запаморочення та подразнення в місці ін’єкції.