Недоліки при приготуванні в мікрохвильовій печі

Більше 90 відсотків домогосподарств у США оснащені мікрохвильовою піччю, яка перетворює електроенергію в електромагнітне поле для приготування їжі. Приготовані шеф-кухарі знають, що мікрохвильові печі можуть заощадити ваш час і бути корисними для приготування їжі, але мікрохвильові печі готують їжу по-різному, ніж традиційні способи приготування їжі, що створює деякі особливі міркування. Мікрохвильові печі швидко та ефективно, але вони також мають певні недоліки.

Зневоднення

Мікрохвильові печі працюють, переносячи частинки їжі один на одного на молекулярному рівні, використовуючи молекули води їжі. З цієї причини продукти з високим вмістом вологи, як правило, готують більш успішно у мікрохвильових печах, залишаючи продукти з низьким вмістом вологи, які більше піддаються висиханню під час готування. М’ясо, яйця та сир мають тенденцію посилюватися в мікрохвильовій печі, якщо не приготовані на нижчих рівнях живлення. Крім того, великі предмети будуть пересипати зовні, перш ніж приготувати їх до середини, якщо налаштування живлення не будуть ретельно зменшені.

Браунінг

Під час готування повітря всередині мікрохвильової печі залишається при кімнатній температурі, що відрізняється від традиційних способів приготування. Звичайні печі, наприклад, готують їжу з гарячим повітрям. Це означає, що приготування їжі в духовці робить поверхні їжі коричневими та чіткими, а при приготуванні мікрохвильової печі поверхневі поверхні їжі не є корисними. Це може бути недоліком для текстури та подання, залежно від їжі.

Нерівномірне приготування їжі

Фізичні та електричні властивості кожної їжі визначають, як швидко і рівномірно він буде готувати в мікрохвильовій печі, але мікрохвильові печі зазвичай проникають на глибину від 1 до 1,5 дюймів. Харчування товщі, ніж ці кухарі зовні, потім всередині плоди готують за провідністю, створюючи менш рівномірне приготування їжі, ніж традиційні печі. Нерівномірне приготування їжі може призвести як до гарячих точок, так і до неочищених областей, що, в свою чергу, може спричинити опіки або неможливість знищення бактерій або патогенів, що призводять до хвороб, які є їжею. Міністерство сільського господарства США пропонує вимірювати температуру продуктів у кількох місцях, щоб забезпечити повну вартість їжі.

Можливі небезпеки

На думку клінічного дієтолога та психолога Джорджа Джорджіу, доктора філософії, приготування мікрохвильової печі може бути небезпечним для вашого здоров’я багатьма способами, включаючи створення засобів, що спричиняють рак, викидають радіоактивність в навколишнє середовище і викликають дегенерацію імунної системи . Маленьких доказів для підтримки претензій Георгіу немає, а служба безпеки та інспекції Міністерства сільського господарства США недвозначно заявляє, що їжа, що готується в мікрохвильових печах, безпечна для їжі. Крім того, дослідження, опубліковані “Журнал про продукти харчування” у вересні 1980 року, свідчать про те, що мікрохвильова кулінарія не несприятливо впливає на хімічні властивості харчових продуктів. Щоб уникнути викиду хімікатів під час мікрохвильового приготування, використовуйте скло або скло кераміку та уникайте упаковки, яка може розплавитися під час готування.