Молочні плани харчування

Молоко, йогурт та інші молочні продукти є прекрасним джерелом кальцію та білка, але вони роблять частину населення нудним. Алергія молочної залози – це імунна реакція на одне або декілька з багатьох білків, виявлених у молочних продуктах. Навіть найменші кількості молока можуть викликати здуття живота, діарею, запор, подразнення шкіри, головний біль, болі в суглобах та респіраторні симптоми у людей з алергією. Молочна непереносимість має багато подібних симптомів, але є неімунною і означає нездатність переварити цукор молочного або лактози.

Дієта за діагнозом

Людям з непереносимістю молока є набагато більше варіантів, ніж ті, що мають алергію молока, оскільки більшість магазинів несуть молоко, йогурт та сир без лактози. За даними веб-сайту університету Чиказької медицини, справжня алергія на молоко найчастіше вражає новонароджених та маленьких дітей з незрілою кишкою. Поговоріть зі своїм лікарем, якщо ви думаєте, що у вас є молочна алергія чи непереносимість, щоб забезпечити достатню кількість поживних речовин.

Етикетки для читання

Якщо ви знаходитесь на суворій безхребетній дієті, вам доведеться купувати смартфони. Ви можете побачити упаковані предмети з видатними етикетками “молочні та неплідні”, але не купуйте їх занадто швидко. Більшість нежирних продуктів не містить молока, вершкового масла та крему, але може містити молочні білки. Деякі виробники використовують мітки, що не містять молока, якщо товар не містить лактози. Кошерна їжа, позначена як “соус”, – це, як правило, справді неплідна, але ви все-таки повинні перевіряти етикетку на харчування та шукати білки, включаючи казеїн.

Їжа їсти

Кальцій є основним поживним речовиною, який можна було пропустити, коли ви їсте без молочних продуктів, але мінерал зустрічається у багатьох неповноцінних продуктах, включаючи сардини, укріплений сік, тофу, консервований лосось, темну зелень, брокколі та хліб. Випивайте склянку зміцненого апельсинового соку на сніданок, обсмажуйте бутерброд на цільно-пшеничному хлібі та обсмажуйте салат з темної, зеленню з зеленою огіркою, наповненою консервованим лососем. Білок є ще одним живильним речовиною, який ви можете пропустити, але більшість людей не має проблем з отриманням протеїну з джерел, включаючи м’ясо, горіхи та боби.

Починаємо

Жива без молочних продуктів може бути складною, але ви швидко навчитеся заміни. Вам доведеться уникати більшості куплених хлібами, крекерів і злаків, але французький хліб, солом’яні крекери та бублики, як правило, безпечні. Рівнина вівсянка, крем з пшениці, рису та картоплі – це чесна гра. Спробуйте поїсти гарячу кашу з неплідною замінницею, такою як мигдаль або кокосове молоко. Найбільш просте м’ясо, риба та птиця є безпечними, але будьте обережні з продуктами з панірованням, оскільки паніровані вироби можуть містити молоко. Всі свіжі фрукти та овочі не містять молочних продуктів і містять поживні речовини. Уникайте виробів, приготованих із соусами.