Може приймати магній, призводять до діареї?

Магній являє собою мінерал, що міститься в продуктах харчування та харчових добавок. Рекомендації щодо прийому варіюються, і кількість, яку ви приймаєте у формі доповнення – якщо така є – залежить від того, скільки магнію ви отримуєте в раціоні. Важливим є отримання потрібної суми, надто багато може спричинити діарею та судоми.

Дефіцит та надлишок

За вживанням магнію в Сполучених Штатах постійно нижче, ніж вони повинні бути, відповідно до державних дієтичних досліджень. Симптоми дефіциту раннього магнію включають декілька проблем з шлунком, включаючи тошноту, блювоту та втрату апетиту. Незважаючи на те, що дефіцит шлунково-кишкового тракту може бути присутнім, вони також виникають унаслідок споживання надлишкових рівнів магнію. Кілька досліджень показують, що надлишок магнію може викликати діарею, адже деякі дослідження зосереджені, зокрема, на тенденціях магнію викликати цю реакцію.

Продовольча та харчова добавка

Отримання високих рівнів магнію через їжу не повинно викликати діарею. Це пояснюється тим, що нирки допомагають вимивати надлишок рівня через сечу. Проте така сама відповідь не відбувається, якщо магній приймається в додатковій формі через харчові добавки або певні лікарські засоби. Є багато типів добавок магнію, і найбільш поширеними для діареї є карбонат магнію, глюконат магнію, оксид магнію та хлорид магнію.

Рекомендовані дози

Збереження близьких до рекомендованих кількостей може допомогти уникнути неприємних побічних ефектів, таких як діарея. Чоловіки старше 30 років потребують 420 міліграм щодня, тоді як жінки потребують 320 міліграмів. Чоловікам до 30 років потрібні 400 міліграм, для жінок це 310 міліграмів. Завжди звертайтеся до лікаря, перш ніж приймати додаток до магнію.

Прагніть до багатих волокон, здорової їжі

Поточні дієтичні рекомендації рекомендують, щоб більшість поживних речовин потрібно споживати за допомогою продуктів харчування, а не добавок. Це може бути корисним у випадку досягнення належного споживання магнію, оскільки доповнення частіше викликають діарею. Хоча багато американців не мають магнію, цей важливий мінерал широко доступний у багатьох продуктах харчування. Як рослинна, так і тваринна їжа містять магній, і в основному волокна містять продукти, як правило, містять магній. Продукти, багаті магнезом, включають горіхи, насіння, боби та бобові, цільні зерна та листову зелень, такі як шпинат та брокколі.