Може обличчя і розтягнення шиї запобігти прогину?

Від слабких стрижнів і провисання шкіри, відома французька актриса Жанна Моро сказала: “Старіння витончено, мабуть, означає намагатися не приховувати час, що йде, і просто шукати аварію”. Ніхто не стверджував би, що процес внутрішнього старіння може призвести до незрозумілого вигляду – час, сила тяжіння та вплив на елементи призводять до провисання шкіри. Загальною умовою є те, що вправи для розтягнення обличчя запобігають та зменшують провисання шкіри. Проте деякі медичні експерти стверджують, що це лише погіршує ознаки старіння.

Які причини виснаження

Коли ви старієте, ви помітите небажані зміни у вашому обличчі та тілі. Знаками внутрішнього або природного процесу старіння є дрібні зморшки і лінії, а також тонка, суха шкіра. Ваші кості відтягуються від шкіри, що призводить до провисання. Зменшення основного жиру також робить шкіру на руках і шиї менш напруженою і створює порожні окуляри та щічки. Фактор у додаткових зовнішніх факторах старіння – сонячне враження, спати в тій же позиції кожен вечір, паління сигарет і тяжіння тяжкості протягом багатьох років – і провисання шкіри, особливо на шиї та сідниці, неминуча.

Лікувальні вправи

Тема обличчових вправ для запобігання та зменшення провисання обличчя не є незнайомою для основних засобів масової інформації. Експерт з фізичних вправ Керол Меджо, автор популярної книги краси “Facercise”, опублікована в 1995 році, була представлена ​​в відомих друкованих виданнях, таких як The New York Times, “Vogue” та “Elle”. Це також було предметом різних телевізійних шоу, включаючи “Dateline” і “Geraldo”. Книга Маджіо, переглянута в 2002 році, містить основні вправи для обличчя та прогресивні вправи, які ви можете виконувати вдома, не потребуючи матраців та інших тренажерів. У листопаді 2007 року журнал “Time” провів статтю про переваги “лицьової йоги”, яка набирає обертів у клубах здоров’я та йога-студіях.

Очевидні переваги

За словами Маджіо, програма “Віра” може дати вам результати, як тільки через кілька днів. Тонізовані стрижки, зменшений подвійний підборіддя і більш щільна шкіра на шиї та обличчі є деякими перевагами, які вона стверджує, що ви можете отримати від лікувальних вправ. Вона також стверджує, що фізичні вправи можуть дати вам коротший, вузький ніс, піднятий лоб і повіки, а також більш повний, сексуальний кишечник. За даними “Час”, деякі практикуючі йоги для обличчя помітили більш плавне обличчя, яке мало років від їхнього віку після виконання вправ лише на короткий проміжок часу. Йога для обличчя корисна для людей з частковим паралічем обличчя та іншими косметичними проблемами, такими як одностороння посмішка, інструктор з йоги в Х’юстоні Роуз Гонг Трэн розповів “Час.

Експертна інсайт

Якщо ви турбуєтеся про ознаки старіння, які з’являються на вашому обличчі, гримасуючи, посміхаючись і бороздячи брови, є частиною вашої проблеми, вважає Американська академія дерматології. Повторні вирази, що включають в себе використання ваших м’язів обличчя, – це саме те, що викликає ці постійні пази у вашому обличчі. Особисті вправи, ймовірно, не зменшують ознак старіння, вважає член AAD доктор Родні Базлер у статті про веб-сайт Системи охорони здоров’я Сент-Джон Провиденс. “Єдине, що збирається виштовхнути ті зморшки, – це збільшення обсягу вашого обличчя, як видування повітря на повітряній кулі”, – говорить він. Ефект сили тяжіння на вашому тілі є однією з основних причин провисання, говорить д-р Фред Федько з Державного університету штату Пенсільванія. З часом сила тяжіння змушує сполучнотканину та жир у вашій шкірі відокремитись. На жаль, не існує жодного типу розтягування, щоб відчути провисання шкіри.

Старіння догляду за шкірою

Щоб зменшити ознаки старіння, розслабте м’язи обличчя, а не відштовхуйте їх або вкладіть їх в ряд вправ для розтягування. І пам’ятайте, що основною причиною старіння шкіри є сонячна руйнування. Одягайте сонцезахисний крем у широкому спектрі кожного разу, коли ви знаходитесь на свіжому повітрі, а також уникайте засмаги. Якщо здирати шкіру на обличчі та шиї турбує вас, зверніться до дерматолога. Якщо ви не хочете вдаватися до косметичної хірургії, менш інвазивні лікувальні процедури, такі як використання ін’єкційних наповнювачів, ін’єкцій ботулінічного токсину, дермабразія, хімічні пілінги та омолодження шкіри лазерної шкіри, можуть зробити освіжаючу поверхню вашої шкіри.