Можеш їсти занадто багато макаронних виробів бути поганими?

Паста – це вишуканий продукт, виготовлений із зерен, що сприяє збалансованому харчуванню. Хоча зерна забезпечують необхідні поживні речовини, такі як магній, калій та селен, процес уточнення зменшує багато цих основних поживних речовин, відповідно до випуску травня 2011 року “Журналу харчування”. Висока кількість вуглеводів у макаронних продуктах може вплинути на рівень цукру в крові та призвести до страждання вашого здоров’я. У макаронах є клейковини, які деякі люди не можуть переварити. Зверніться до свого лікаря щодо дотримання збалансованого раціону для здоров’я.

Цільного зерна

Вироби з макаронних виробів містять вишукану муку, в якій висівки і зародки вилучені з пшениці. Хоча макарони забезпечують складні вуглеводи, вітаміни та мінерали, цільні зернові продукти є кращими джерелами цих поживних речовин. Згідно з “Журналом харчування” цілі зерна все ще мають свої висівки та зародки недоторканими, забезпечуючи необхідні волокна, які допомагають при травленні та допомагають вам почуватись довше. Корисний рис, ячмінь, кіноа або макарони, виготовлені з цільної пшениці, краще, ніж макарони, виготовлені з вишуканої білої муки.

Вуглеводи

Паста висока з вуглеводів або вуглеводів, які вивільняють інсулін у ваш кровотік. За словами доктора Річарда Хеллера та доктора Рейчел Хеллер, співавторів “Дієти з наркотичними дієтами з вуглеводів”, інсулін називається “голодні гормони”, який викликає бажання їсти і заподіює їжу енергію як жир. Багато макаронних виробів може викликати сильну тягу до харчових продуктів, що містять карбюратор. При споживанні у великій кількості вуглеводів може спричинити посилення ваги та створити ефект валика на ваш рівень інсуліну, зверніть увагу на Хеллерс.

Клейковина

Глютен – це протеїн, який зустрічається в жито, пшениці та ячменю. Люди з непереносимостью глютену, іноді називають целіакію, уникають будь-якої їжі з пшениці, включаючи макарони. Ви можете знайти паста без глютену з рису, кукурудзи та інших зернових. Подібні за смаком та текстурою для макаронних виробів з пшениці, макарони, що не містять глютену, також мають високий вміст вуглеводів і найкраще споживаються у помірних порціях, повідомляє Хеллерс.

Баланс

Дієта, що містить білок, фрукти та овочі разом з їжею, багатими карбюром, забезпечує стабільність цукру в крові та запобігає випуску занадто багато інсуліну. Це, як вважає Американська серцева асоціація, краще заснована на дієтах, орієнтованих на білки, які суттєво обмежують вуглеводів і не мають необхідних волокон, вітамінів і мінералів, що містяться в рослинних продуктах харчування. Зверніться до свого лікаря, перш ніж вносити зміни в дієту.