Мигдальне масло переваги

Внесення горіхів частиною вашої дієти підтримує ваше здоров’я, допомагаючи організму регулювати рівень цукру в крові та знизити ризик серцевого нападу. Університет штату Массачусетс медична школа висвітлює мигдаль як один з горіхів, які повинні з’явитися найчастіше у вашому раціоні. Мигдальне масло забезпечує один спосіб збільшити споживання мигдалю. Завдяки своїм вражаючим живильним характеристикам, він покращує користь для здоров’я, і ​​добре працює в різних рецептах.

Деякі переваги здоров’я мигдалевого масла походять від його вмісту кальцію та міді. Обидва мінерали відіграють важливу роль у спілкуванні клітин головного мозку та забезпечують функціонування вашої нервової системи, а кальцій також допомагає м’язовій функції і підтримує ваш скелет. Мідь дозволяє вам виробляти меланін, який є пігментом, який допомагає захистити вашу шкіру від сонця. Кожна 2-столовий ложка подавання мигдалевого масла містить 111 міліграмів кальцію або 11 відсотків рекомендованого добового споживання, а також 299 мкг міді або одну третину добової потреби.

Мигдальне масло також містить корисний магній і вітамін Е. Як кальцій, магній сприяє здоров’ю ваших кісток. Це також допомагає виробляти енергію, а також синтезувати жирні кислоти, необхідні для зберігання енергії. Порція мигдалевого масла пропонує 89 міліграмів магнію, що становить 28 відсотків щоденного рекомендованого вживання для жінок та 21 відсотків для чоловіків. Вітамін Е підтримує зв’язок між вашими клітинами в галузі здоров’я та запобігає окисненню ліпідів в крові, що є процесом, пов’язаним із серцево-судинними захворюваннями. Споживання 2 столових ложок мигдального масла збільшує споживання вітаміну Е на 7,8 міліграми і забезпечує 52 відсотки рекомендованого добового споживання.

Смажене масло пропонує серцево-судинні переваги через його клітковину та вміст жиру. Кожна порція мигдального масла містить 18 г жиру, складену в основному з ненасичених жирних кислот. Ці жири покращують рівень холестерину в крові для боротьби з серцево-судинними захворюваннями, а також забезпечують енергію. Волокна також користуються вашим рівнем холестерину, а після дієти, багаті на клітковину, можна зменшити ризик серцево-судинної захворювання серця на одну третину, відзначає Інститут Лінуса Полінгена. 2-столовий ложка подавання мигдалевого масла пропонує 3,3 г фіброзу, що становить 9 відсотків рекомендуваного щоденного споживання для чоловіків та 13 відсотків для жінок.

Виберіть все природне мигдальне масло, яке не містить цукру, гідрогенізованих жирів та інших добавок. Перевірте етикетку для харчування та шукайте сорти, які містять мигдаль, або мигдаль та сіль, як єдині інгредієнти. Використовуйте мигдальне масло так само, як і арахісове масло. Він добре працює на тостах або змішаний з фруктовими коктейлями. Крім того, додайте ложку мигдалевого масла до ранкової вівсянки, щоб додати багатство та аромат.

Кальцій і мідь

Вітамін Е і магній

Здорові жири та волокна

Поради та міркування про сервіс