Магній сприяє мігрені?

Головний біль мігрені – одна з найпоширеніших причин, через які люди звертаються за медичною допомогою. За даними медичного коледжу Альберта Ейнштейна, приблизно 18 відсотків жінок та 6 відсотків чоловіків у США страждають мігренями. Більше половини цих людей зазнають значного зниження рівня школи чи роботи через їх головні болі. Навіть за рецептом ліків мігрені часто важко контролювати. Таким чином, багато людей шукають альтернативних засобів, таких як магній, щоб допомогти зі своїми головними болями.

Точні механізми, які викликають головний біль мігрені, не були чітко визначені. Усі потенційні учасники були пов’язані з порушеннями руху іонів кальцію, дефіциту магнію, високим рівнем закису азоту та дисбалансом нейротрансмітерів. Огляд 2011 “Неврологія” пропонує, що зворотне звуження кровоносних судин головного мозку є можливі причиною мігрені у багатьох людей. Магній може виявитися корисним у деяких з цих сценаріїв.

Магній являє собою металевий елемент, який дієтиками вважається макромінералом, що означає, що він повинен споживати його в досить великих кількостях (міліграми, а не мікрограми), щоб залишатися здоровими. Велика частина вашого дієтичного споживання магнію походить із рослинних продуктів, оскільки цей мінерал є складовою частиною молекули хлорофілу. Доктор Елсон Хаас, автор книги “Проживання в здоровому харчуванні”, повідомляє, що магній бере участь у кількох сотнях ферментативних реакцій у ваших клітинах. Це допомагає розслабити м’язи, у тому числі і у стінках ваших кровоносних судин, і це допомагає регулювати електричну активність нервових та м’язових клітин. Гаас стверджує, що дефіцит магнію є досить поширеним серед американців.

Огляд “американського сімейного лікаря” за 2009 рік показав, що рівень магнію в сироватці часто є низьким у людей із судинними головними болями, такими як мігрень та головний біль кластеру. Дослідження 2002 року показало, що внутрішньовенне сульфат магнію допомагає зняти мігрені у пацієнтів із “аурою” або без нього, а в 1996 році в німецькому дослідженні було показано, що одноразова доза 600 мг перорального триггнійцитрату у печінці знижує частоту нападів мігрені більш ніж на 40 відсотків серед Предметів навчання. Обидва дослідження були опубліковані в журналі “Cephalalgia”.

Магній є важливим мінералом, який продемонстрував певну користь при лікуванні та профілактиці головного болю мігрені. Рекомендовані щоденні норми для магнію в Інституті медицини складають від 30 до 420 міліграм залежно від вашого віку, статі та стану вагітності. Більше дозування – 600 міліграм щодня – виявляються необхідними для профілактики мігрені. Магній може заважати поглинанню деяких антибіотиків, м’язових релаксантів, блокаторів кальцієвих каналів або препаратів, що використовуються для підвищення щільності кісткової тканини. Люди з хворобою нирок повинні проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати добавки магнію.

Причини мігрені

Магній

Мігрені та магній

Міркування та застереження