Лимонна кислота в лаймах, лимонах та апельсинах

Лимони, лайми та апельсини – яскраві цитрусові, що використовуються у багатьох страв, напоях та десертах. Пиріг, гострий аромат не є несподіванкою для тих, хто бере укус, і ніяке не “обличчя”, яке просто вкусило в лимон. Лимонна кислота, яка є важливим компонентом цих фруктів, корисна для організму.

Історія

З лимонної кислоти, отриманої з лимонів, вперше в 1825 році, коли процес був описаний в медичному словнику, за даними веб-сайту Ecama. У 19 столітті лимонна кислота, витягнута з цитрусових, була більшою вимогою. З розвитком бродіння лимонна кислота мала більше користі. Наприкінці 90-х років попит був вищим, ніж пропозиція. Коли органічний хімік відкрив спосіб виготовлення лимонної кислоти з форм і мікроорганізмів, було запроваджено великомасштабне виробництво.

Ідентифікація

За словами веб-сайту Ecama, лимонна кислота часто називається “підкислювачем природи”. Це водорозчинна органічна кислота, що зустрічається у багатьох фруктах. Він виробляє кислий, терпкий, гострий смак, який часто використовується для ароматизації соди та фруктових соків. У консервованих фруктах лимонна кислота допомагає зберігати смак, зовнішній вигляд та послідовність, оскільки рівень рН добре захищений від запобігання зіпсованню.

Ефекти

Людське тіло виробляє і метаболізує від 1,5 до 2 кг лимонної кислоти на добу. Оригінальна форма – цитрат, який відіграє роль в метаболізмі енергії від прийому їжі, повідомляє сайт Ecama. Цикл лимонної кислоти, виявлений німецько-британським біохіміком професором Гансом Адольфом Кребсом, показує важливість споживання продуктів харчування з лимонною кислотою. Це відкриття, за яке професор Кребс виграв Нобелівську премію, пояснює, що всі поживні речовини, що потрапляють в організм, повинні пройти через цикл лимонної кислоти, щоб перетворитися на енергію для використання організму. Щоб правильно функціонувати, організм повинен підтримувати цей цикл.

Цитрусові фрукти

Апельсини, круглі та сегментовані, найбільш відомі своїми властивостями вітаміну С. Вони мають від 0,6 до 1% ваги лимонної кислоти. Лимони, овальні та жовті, також сегментовані фрукти, що мають від 4 до 8 відсотків ваги лимонної кислоти. Липки, овальні та зелені, сегментовані також, потрапляють у кислому чи солодку сорти. Кислі вапняки мають до 8 відсотків лимонної кислоти за вагою, а солодкі лайми – не на веб-сайті World of Healthy Foods.

Міркування

Лимони, лайми та апельсини не можуть бути мудрим вибором для тих, хто чутливий до лимонної кислоти. Ті, хто має таку чутливість, все ще можуть отримати переваги цих цитрусових фруктів, вичавивши сок, щоб додати до їжі або додати шматочок фруктів до 8 унцій. Стакан води для освіжаючого напою.