Кількість лецитину в яйцях

Лецитин, інакше відомий як фосфатидилхолін, являє собою фосфоліпідну або жирову молекулу, яка містить необхідні поживні речовини для тілесних функцій. Такі поживні речовини включають холін, жирні кислоти та фосфати. Більшість поживних речовин, знайдені в лецитині, зберігаються у вигляді холіну. Тіло може виробляти холін тільки в невеликих кількостях, тому ми повинні споживати багато продуктів лецитину, щоб отримати достатню кількість, пояснює Інститут Лінус Полінг, штат Орегонський державний університет. Одним з найкращих джерел лецитину є яйця.

Лецитин знайдений у жовтку яйця. За даними Інституту Лінуса Полінга, велике яйце містить 126 міліграмів холіну. Інститут медицини Національної академії наук рекомендує жінкам 550 міліграм холіну на день для чоловіків та 425 міліграмів на добу.

Головний компонент лецитину, холін, допомагає перетравлювати жири, переміщати відходи та поживні речовини в клітини та виводити з них, а також підтримувати проникність, за даними Huntington College of Health Sciences. Ваша печінка використовує лецитин з їжею, щоб розподілити цей холін по всьому тілу через систему кровообігу. У випробуваннях на тваринах було також показано, що холін захищає печінку від жирових захворювань печінки. Лецитин, у поєднанні з нервовою системою, виробляє ацетилхолін, який відіграє важливу роль у формуванні мозку, сні, пам’яті та навчанні.

За даними Департаменту сільського господарства Національної бази дієтичних продуктів Сполучених Штатів, у яєць високий вміст холестерину, починаючи з 141 міліграми в невеликому яйці до 234 міліграм у яєчному яйце. Рекомендований добовий ліміт холестерину становить 300 міліграм. Проте Коледж медичних наук Хантингтона відзначає, що лецитин в яйцях фактично поглинає поганий холестерин і підвищує добротність холестерину. Механізм, за допомогою якого лецитин модифікує рівні холестерину, може бути пов’язаний з його високим вмістом поліненасичених жирів.

Лецитин може мати переваги втрати ваги через його здатність розбивати жири вниз на менші молекули. Тіло може використовувати ці жирні кислоти для енергії, а не зберігати жир. Лецитин може запобігти жовчних каменів, з Коледж Медичних Наук Хантінгтона з посиланням на дослідження, яке показує, що низький рівень лецитину в жовчі у пацієнтів пов’язаний з поширеністю жовчних каменів. Публікації Гарвардського Здоров’я повідомляють, що вживання одного яйця в день добре, якщо ви обмежите інші продукти з високим вмістом холестерину в ті дні, коли ви їсте яйця. Щоб вирізати холестерин, їжте лише яєчні білки. Але пам’ятайте, що жовток містить більшу частину поживних речовин яєць.

Харчування

Функція

Холестерин

Інші переваги здоров’я