Користь африканського чорного мила

Звичайні магазини, куплені милом, можуть бути занадто жорсткими або сушеними для вашої шкіри. Африканське чорне мило – ніжний, природний альтернативний миючий засіб, виготовлений тільки з рослинних матеріалів. Прихильники африканського чорного мила кажуть, що це робить більше, ніж просто тримати вас чистими – пюре в упаковці з коштовними вигодами, теж.

Використання африканського чорного мила

Африканське чорне мило містить вершкове масло, яке зволожить шкіру, але не закупорює пори. Смакове масло дає мило деяким властивостям захисту від ультрафіолетових променів, але недостатньо для заміни звичайного сонцезахисного крему. За даними Organic Spa Magazine, мило може зникати кольору шкіри та темних плям. Мило очищає м’яко, тому ідеально підходить для людей з розацеа, висипом, сухою шкірою та іншими станами шкіри. Африканське чорне мило містить трав’яний екстракт, який має антибактеріальні властивості, які можуть допомогти лікувати висипання вугрів. Деякі люди використовують мило як шампунь або засоби для видалення макіяжу.

Як зроблено мило

Африканське мило традиційно виготовляється шляхом збору врожаю та висихання сонячних пальмових листя, какао-стручків та кору з шиї та плодових дерев. Даний матеріал потім обсмажують у чайнику при постійній температурі та змішують з маслами, такими як кокосове та пальмове масло. Мило потім виліковується протягом двох тижнів, перш ніж він буде готовий до використання.