Кольорова капуста в дієті з низьким крохмалем

Дієти зі зниженим крохмалем зазвичай усують хліб, макарони та інші продукти харчування на основі зерна, а також крохмалі овочі, такі як картопля та кукурудза. Квіткова капуста має дуже низький вміст крохмалю і може відігравати значну частину дієти з низьким вмістом крохмалю та інших вуглеводів. Це добре працює майже з будь-яким харчуванням і не буде додавати багато калорій до вашого щоденного загального.

Квіткова капуста є здоровим доповненням до більшості дієт, тому що це жирне харчування з низьким вмістом калорій. 1 чашка порції кольорової капусти дає 25 калорій, що складається з 5 г вуглеводів та 2 г жиру. Квіткова капуста – це жирне харчування. З вуглеводів, наданих кольоровою капустою, половина з них може бути віднесена до клітковини, що робить кольорову капусту гарним вибором для дієти, яка виключає більшість крохмалів. Квіткова капуста багата вітамінами С і К, а також фолієвою кислотою та калієм.

Квіткова капуста легко готується і може бути приготована різними способами, що робить його зручним включення в дієту з низьким вмістом крохмалю. Ви можете смажити, випікати, розігнати, смажити і кип’ятити – і навіть можете покласти його на гриль, якщо ви настільки схильні. Вам потрібно буде уникнути кип’ятіння у великій кількості води, оскільки вітамін С виливатиме з цвітної капусти у воду. Щоб швидко і легко підготувати цвітну капусту, поставте цвітку в мікрохвильову скляну чашу та додайте дюйм води. Накрийте пластиковою обгорткою та нагрійте протягом 5 – 7 хвилин.

Багато дієти, які знаходяться на дієтах з низьким вмістом крохмалю, розчаровуються, коли вони не в змозі з’їсти картоплю або рис як супровід до їжі. У цій ситуації універсальна кольорова капуста крокує, щоб зберегти день. Після того, як ви готуєте кольорову капусту, ви можете ретельно змастити його, щоб створити дивовижно реалістичну версію з пюре “картопля” або подрібнити його в кухонному процесорі, щоб створити “рис”. М’який аромат цвітної капусти може змусити ваші смакові рецептори думати, що ви їсте ці продукти з високим вмістом крохмалю.

Ви побачите, що велика кількість інших овочів може бути включена в дієту з низьким вмістом крохмалю разом з цвітною капустою. Брюссельська капуста, капуста, капуста та брокколі, які також є крестоцветними овочами, також мають низький вміст крохмалю. Іншими хорошими доповненнями є зелена квасоля, літнє сквош, зелень і барвистий перець. Кожного вечора приготуйте невелику кількість крохмальних овочів, коли готуєте вечері, а на наступний день ви зможете перекусити, що полегшить дотримання вашої дієти.

Основний харчовий профіль

Кулінарія з цвітною капустою

Квіткова капуста як замінник крохмалю

Інші овочі з низьким вмістом крохмалю