Кліф барів і дієти

Перегляньте продовольчий прохід здоров’я будь-якого продуктового магазину або аптеки: ваші почуття будуть нападу з яскраво упакованими, привабливо названими “енергетичними барами”. Серед конкурентів – компанія, що називається Clif Bar, Inc. – сімейний бізнес, який був заснований для виробництва харчових барів для спортсменів та активних людей. Хоча енергетичні батончики, подібні тим, що продаються компанією Clif Bar, Inc. можуть бути швидкою та відносно здоровою закускою в напружений день, вони не можуть конкурувати з природним харчуванням необроблених продуктів, таких як свіжі фрукти та овочі.

У 1986 році генеральний директор компанії Clif Bar Гарі Еріксон пішов на вечерю, що їздить на велосипеді в 175-милій день, з другом. Вони принесли їм енергетичні батончики для поїздки, але виявили їх непривабливими та незадоволеними. Гері зрозумів на так званій “епіфанії”, що він міг би використати свій досвід випічки, щоб зробити те, що він сподівався, буде кращим продуктом. У 1992 році Гері дебютував свій перший енергетичний бар. З тих пір Clif Bar, Inc випустила декілька ліній енергетичних балок, включаючи бар Mojo, який поєднує солодкі та солоні аромати. Кліф Барс не продаються як дієтичні продукти. Швидше за все, компанія стверджує, що це інженерні бари, призначені для забезпечення стійкої енергії для спортсменів.

За словами компанії, скіфові бари зроблені з натуральними, органічними інгредієнтами, включаючи справжні фрукти, овес та горіхи. Інгредієнти Cliff Bar не використовують пестициди, і бари не містять генетично модифікованих або біоінженерних компонентів. Кліф Барс сумісний з веганськими та кошерними дієтами, а деякі бари не мають звичайних алергенів. Оригінальні сніжкові скелі містять від 200 до 300 калорій, від 4 до 5 грамів харчових волокон і близько 10 грамів білка. Проте, бруски також містять значну кількість цукру у вигляді коричневого рисового сиропу та тростинного соку.

Енергетичні батончики, такі як ті, що випускаються компанією Cliff bar, можуть бути частиною активного способу життя. Хоча бруски навряд чи приведуть до реального підвищення енергії, вуглеводи, що містяться в багатьох з цих барів, зберігають рівень цукру в крові після збою після важких вправ. Настільки ж зручні закуски після тренування включають свіжі фрукти, склянку молока, йогурт або цільнозерновий шматочок хліба з арахісовим маслом.

За даними Управління з продовольства та медикаментів, яка відповідає за регулювання правди в рекламі, “енергетична” їжа – це така, що містить калорії. Хоча ви можете подумати, що енергетичний батон, подібний до тих, що виробляються компанією Clif Bar Inc., дасть вам додатковий приріст у довгий день, правда, вони містять стільки енергії, скільки інших продуктів з тією ж кількістю калорій. Отже, чи є енергетичні бари ціною своєї цінової марки? Коротка відповідь: енергетичні батончики, звичайно, не є необхідною частиною вашої дієти, і вони не дадуть вам ніяких переваг у вашої втрати ваги або зусилля з фітнесу. Тим не менш, вони забезпечують здорову альтернативу для пончиків у перервній кімнаті на роботі.

На думку дієтолога Елізабет Еппгейт з Каліфорнійського університету в Девісі, ви повинні прагнути до збалансованого харчування, багате свіжими фруктами та овочами, молочними продуктами з низьким вмістом жиру, м’ясо та інші неперероблені продукти. Якщо вам потрібно закуску на пробігу, енергетичний бар краще, ніж мішок чипсу або шоколаду, але не повинен стати регулярною частиною вашої дієти.

Історія

Харчування

Дієта

Енергетичні бари

Експертна інсайт