Кешью і запори

Вибір смартових продуктів є обов’язковим для тих, хто хоче виглядати добре і відчувати себе чудово. На жаль, певні продукти харчування, такі як ті, що мають низький вміст клітковини, такі як кеш’ю, можуть призвести до розвитку запорів та інших хворобливих шлунково-кишкових захворювань. Якщо після запобігання їжі кеш’ю виникають запори, ви можете поговорити зі своїм лікарем, щоб ви не алергічні.

Основи запорів

Запори, яка зачіпає близько 80 відсотків населення Сполучених Штатів, часто називають нечастими, малими або болісними рухами кишечника. Незважаючи на те, що ряд факторів може призвести до розвитку запору, найчастіше звинувачують дієту з низьким вмістом клітковини. Американське товариство кишківників і кишківників рекомендує від 25 до 30 грамів клітковини та 60 до 80 унцій води щодня, щоб запобігти запорам.

Волокно в кешью

Кожна 1-унція порції сирого кеш’ю забезпечує лише близько 1 грама харчових волокон – близько 4 відсотків щоденного рекомендованого вживання цього поживного речовини. Для порівняння, однакова кількість арахісу містить понад 2 г волокна, а унція мигдалю – більше 3 г.

Кешью як харчовий алерген

Горіхи – у тому числі кеш’ю – можуть викликати алергічну реакцію. Якщо у вас алергія, одним з можливих шлунково-кишкових ознак реакції є запор. Аллергія на горіхи може бути серйозною та викликати небезпечні для життя симптоми. Якщо у вас виникає запор після їди горіхів і ви підозрюєте алергію, зверніться до лікаря.

Включення кеш’ю в вашу дієту

Хоча вони не упаковані з волокном, кеш’ю можуть як і раніше стати частиною здорової дієти, якщо у вас немає алергії. Фактично, здорові моно- та поліненасичені жири, знайдені в горіхах, як, наприклад, кеш’ю, можуть бути ефективними у справі поліпшення здоров’я серця. Для збільшення волокна, подумайте про пару їх з харчовими продуктами з підвищеним вмістом волокна, як фрукти та овочі, для живильної закуски.