Кардіотренажер під час вагітності

Багато тренерів зачиняють години кардіо, щоб спалити великі калорії і схуднути. Хоча вага ваги не повинна бути вашою метою під час вагітності, звичайна кардіотренажега має великі переваги як для вашого тіла, так і для вашої дитини. Регулярні вправи можуть допомогти полегшити болі, запобігати надмірному збільшенню маси тіла і навіть надати вам енергію, щоб ви відчували себе найкращим під час вагітності.

Рівень майстерності

Якщо ви нещодавно почали займатися фізичними вправами, почніть повільно, використовуючи кардіо, що має низьку ефективність, наприклад, ходити або плавати, і три рази на тиждень прагнути до 30 хвилин тривалості, а якщо потрібно, почнете працювати. Досвідчені тренерам, як правило, можуть продовжувати свою регулярну роботу під час ранньої вагітності, за винятком кількох заходів, але зверніться до свого лікаря, щоб переконатися, що улюблені форми вправ безпечні. Ви, ймовірно, вирішите усунути оподаткування або серйозно вплинути на серце, як ваша вагітність прогресує, і ваше тіло говорить вам сповільнити.

Запропонована діяльність

Якщо ви працюєте вдома, на відкритому повітрі або в тренажерному залі, у вас є багато варіантів кардіо. Прогулянка ідеально підходить, тому що це безпечно, це можна зробити будь-де, і ви можете збільшити інтенсивність, збільшивши швидкість або гуляючи на нахилі. Або спробуйте плавати, водну аеробіку, еліптичну, стаціонарну велосипед або навіть фітнес-клас, призначений для вагітних жінок. Якщо вам подобається регулярне заняття фізкультурою, то, можливо, ви можете продовжувати роботу з більшістю з них, але не забудьте повідомити своєму інструктору, що ви вагітні, щоб вона могла запропонувати зміни та сказати, які кроки слід уникати.

Вправи для уникнення

Незалежно від рівня вашого досвіду, всім вагітним жінкам слід уникати серцево-судинних захворювань, які ставлять їх під загрозу великого зіткнення або падіння, наприклад, катання на коні, катання на лижах, велосипедні прогулянки та контактні види спорту. Будьте надзвичайно обережні щодо дій, які потребують великої кількості балансу та координації, такі як степова аеробіка: коли ваш живіт росте, він скидає ваш центр тяжіння, змушуючи вас більше схильні до розливу.

Обмеження

Особливо важливо не підштовхувати ваше тіло занадто сильно під час фізичних вправ. Щоб зберегти себе в безпечних межах, часто перевіряйте себе під час серцевого нападу, використовуйте швидкість сприйнятого навантаження або РПЕ від нуля до 10, намагайтеся залишатися від трьох до п’яти, рекомендує FitPregnancy. Ви повинні дихати більш сильно, ніж звичайно, але все-таки зможете поговорити. І, нарешті, подбайте про те, щоб не перегрітись, дослідження в галузі тварин показали, що перегрів може спричинити вроджені вади, повідомляє BabyCenter.

Безпека

Незалежно від того, яка форма серцевого грипу Ви виберете, будьте впевнені, що кожна тренування включає розігрівання, розмороження та кілька хвилин розтягування до та після тренувань. Візьміть багато перерв, зволікайте себе перед, під час і після тренування і слухайте своє тіло, якщо ви вичерпаєтесь через 15 хвилин, остудіть і спробуйте ще раз завтра. Якщо ви відчуваєте запаморочення, не вистачає подиху або виявляєте вагінальні кровотечі або біль будь-якого роду, негайно припиніть вправ і зателефонуйте своєму лікареві, якщо симптоми не зникнуть.