Калорії спалили в волейбол

Біг на біговій доріжці або заняття атрактивним класом може допомогти вам у формі, але не відкидайте користі від командних видів спорту. Спорт такий волейбол не тільки дозволяє взаємодіяти з іншими людьми, котрі налаштовані на фізичну форму, але можуть створити стійкий опік, щоб допомогти вам збудувати тілесце. Калорії, які ви будете горіти у волейболі, залежать від налаштувань та інтенсивності.

Підніміть свій темп для кращого горіння

Коли ви зіткнетеся, встановите свій вибір і пройдіться через ігрову волейбол, фізичні зусилля, необхідні під час гри, забезпечують легкий або середній спалювання калорій. Публікації Гарвардського Здоров’я повідомляють, що 185-фунтовий чоловік спалює 133 калорії за 30 хвилин неконкурентоспроможного волейболу. Якщо інтенсивність гри збільшується до конкурентного темпу, одна і та ж людина горить 178 калорій за 30 хвилин.

Волейбол в інших налаштуваннях

Волейбол не просто проходить у тренажерному залі. Візьміть спорт на відкритому повітрі або до басейну або пляжу, і у вас є два нових способи спалення калорій. Волейбольний волей – це цікавий спосіб пройти час під час басейну, але не спалює калорії швидко. Людина на 185 фунтів спалює 133 калорії за 30 хвилин водяного волейболу. Проте в пісках горіння калорій набагато швидше. Ця ж особа горить 355 калорій за 30 хвилин пляжного волейболу.