Калорії в столовій ложці авокадо

Рідні країни в Центральній Америці авокадо зараз росте у багатьох теплих районах Північної та Південної Америки, Австралії, Африки та Азії. Незвичайна вершкова фактура та м’який аромат приносять користь у найрізноманітніших продуктах, включаючи провали, спреди та салати. Багатий поживними речовинами, але з низьким вмістом калорій, авокадо також ідеальне харчування дієти.

Калорії в авокадо

Авокадо – це дуже низькокалорійна їжа. За даними Лабораторії живильних даних УДСА 1 столова ложка, або приблизно 14 грам, порція кондитерських виробів, середня комерційно доступна авокадо містить всього 23 калорії. Це включає як сорти Каліфорнії та Флориди. Проте, порівнюючи цілі фрукти, сорт Флориди має менше калорій за вагою, оскільки містить більше води, ніж каліфорнійський сорт.

Харчові речовини в авокадо

З 1 ст. Ложки абрикосу з чистячого засобу ви отримаєте 70 міліграмів калію, 7 міліграм фосфору, 12 мікрограмів фолієвої кислоти та 9 бета-каротину, 21 міжнародну одиницю вітаміну А і 39 мікрограмів комбінуються лютеїн і зеаксантин. Цей невеликий розмір порції також забезпечує кількість слідів заліза, цинку, вітаміну С, холіну, ніацину або вітаміну В-3 та вітаміну В-5. Він містить 2 грами загальних жирів, більшість з яких – це серцево-здорові мононенасичені та поліненасичені жири.

Переваги авокадо

Авокадо є одними з найбагатших джерел калію, відзначають фахівці з Університету Меріленду. Цей мінерал важливий для здорових кісток і м’язів, включаючи серце. Авокадо також містить каротиноїди бета-каротин, лютеїн і зеаксантин. Оскільки сітківка ока містить лютеїн і зеаксантин, ці поживні речовини є критичними для здоров’я очей. Дієти, багаті цими двома каротиноїдами, можуть сповільнити розвиток вікової макулярної дегенерації та розвитку катаракти, повідомляє Інститут Лінуса Полінга. Жири в авокадо зберігають ваш холестерин під контролем знижуючи рівень ЛПНЩ або поганий холестерин під час підвищення рівня ЛПВП чи хорошого холестерину. Однак однієї столовій ложки авокадо недостатньо, щоб задовольнити щодня рекомендовані кількості будь-якого поживного речовини.

Авокадо у вашій дієті

Столову ложку авокадо може бути недостатньо, щоб зробити миску гуакамолу, але є ще способи, якими ви можете включити цю кількість в раціон. Найкращі крекери зі скибочками авокадо для швидкої закуски. Використовуйте пюре авокадо замість масла, коли ви робите бутерброд. Куште 1 столову ложку фірми авокадо і додати до салату. Змішайте м’який авокадо в занурення з падіння або салату.

УВАГА

Деякі люди можуть мати алергію на авокадо. Люди, чутливі до латексу, схильні до цієї алергії, тому що латекс і авокадо містять схожі білки. Алергія на банани, ківі, папайю та каштана також пов’язана з алергією на авокадо. Якщо ви чутливі до цього плоду, навіть невелика кількість може спричинити свербіж або набряк ротової порожнини та горла, попередимо фахівців з Дитячої лікарні Філадельфії.