Калорії в одному зеленому яблуці

Один 3,5-унція. Зелене яблуко з шкірою містить 52 калорії. 3.5-унція Як пише Департамент сільського господарства США, яблуко має 48 калорій, якщо ви їсте без шкіри.

Ефекти

Кількість калорій для зеленого яблука з шкірою збільшується на 10 відсотків, якщо ви також споживаєте ядро ​​та стебло. Соковитискачі, що зріджені або пюре фрукти та овочі використовують всі частини фруктів, тому сокування одного зеленого яблука зі шкірою – разом з серцевиною і стеблом – може збільшити кількість калорій від 52 до 57.

Значущість

Унція за унцію, що споживає свіже зелене яблуко замість сухих яблук, може допомогти вам контролювати споживання калорій. Це тому, що яблуко містить воду, яка заповнює вас більш швидко, і містить більше клітковини, що змушує вас почуватись довше. Деякі харчові властивості, включаючи волокно, втрачаються під час процесу сушки.

Міркування

Яблуко 3,5-унцій містить менше калорій, ніж його сухий еквівалент, повідомляє The Sitter Detective, синдикований оглядач у Seattle Times. Процес сушіння збільшує концентрацію цукру, і виробник зазвичай додає цукор до висушеного яблучного продукту, збільшуючи калорії на унцію.