Калорії в макаронах з соусом Маринара

Паста є основою багатьох поживних і задовольняючих страв. Це ідеально підходить з овочами, бобами та рибою, всі з яких забезпечують клітковину, білки та серце здорові жирні кислоти. За даними Національної пастильної асоціації, макарони також є низькоглікемічною їжею.

Живильні речовини

Паста хороше джерело фолієвої кислоти, заліза та декількох вітамінів B-комплексу. Чашка, що подає варене пшеничне макаронне виробництво, забезпечує до 25 відсотків вашої щоденної потреби в раціоні. Паста також дуже низька натрію і не містить холестерину.

Паста з соусом Маринара

Паста з соусом Маринара – це один з багатьох способів приготування і смакування макаронних виробів. За словами Fat Secret, одна чашка порції спагетті з мариною містить 185 калорій і 5,95 грама жиру. Ви, мабуть, не повинні робити це повсякденним стравою, тому що порція також містить велику кількість натрію в кількості 1202 мг.

Поради

Національна пастанська асоціація рекомендує в макаронних рецептах використовувати невелику кількість маргарину, масла, рослинних олій та приготування їжі. Експериментуйте зі свіжими травами та спеціями, щоб додати смак. Знаходьте способи обробки жиру, не жертвуючи текстурою та смаком.